Merk & Model, uitvoering
Peugeot 107, 1.0 12V 5DR 2-TRONIC
Bouwjaar
2009
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat 5 versnellingen
Motorinhoud
1.0 liter
Vermogen
68 pk
APK tot
1 oktober 2027

Beschrijving

Ik ga mijn auto met 167.500 km op de teller wegdoen omdat ik binnenkort overstap naar een leaseauto. De auto heeft nergens schade behalve aan een plek op linker voorkant maar dat kan gespoten worden. Ik heb de auto ongeveer 2 maanden geleden gekocht bij een autobedrijf en heb er met veel plezier in gereden. Het is een hele fijne en betrouwbare auto en hij rijdt goed.
De auto is deze week nog APK-gekeurd en heeft dus een nieuwe APK. Na de keuring zijn er ook enkele punten gerepareerd. Van de reparaties en de APK heb ik foto’s/bewijzen beschikbaar.
Het is een automaat, wat hem erg prettig maakt om in te rijden.
Ik doe hem alleen weg vanwege de overstap naar een leaseauto, Bij serieuze interesse kunnen uiteraard alle informatie en foto’s van de APK en reparaties worden gedeeld.
Zekerheden van deze auto

APK tot 1 oktober 2027

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Toegang tot alle milieuzones

Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Velsen-Noord

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
109x bekeken
10x bewaard
Sinds 3 okt. '26
Advertentienummer: m2449450946