Renault Twingo 1.2 16V Dynamique BJ`12 NAP NL Airco Cruise LMV- Kenteken: 44-TKH-8
- Merk: Renault
- Model: Twingo
- APK tot: 23-02-2026
- Tellerstand: 170511 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 1149 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: D4F E7
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 839 kg
- Max. trekgewicht: 550 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 4.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 369 cm
- Hoogte: 1470 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 67 - 74 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
InfotainmentInterieur- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid- Alarm klasse 1(startblokkering)
Mooi hè, deze Renault. Maar dat is alleen nog maar de buitenkant. Onder de motorkap zit een rijkdom aan innovatieve techniek om waar te maken wat het merk belooft: Drive for change. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Bij de rijke uitrusting horen ook 15 inch lichtmetalen velgen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Spinveld Autobedrijf is een universeel autobedrijf. Wij hebben ruim 100 occasions op voorraad. Wij zijn RDW-erkend en kunnen de auto’s ook ter plaatse tenaamstellen op uw naam. Tevens hebben wij de mogelijkheid om u een autoverzekering aan te bieden met een lage premie. Ook het regelen van een Autofinanciering kunnen wij u aanbieden, vraag naar de mogelijkheden.
Garantie is mogelijk voor meerprijs. Wij zijn doordeweeks geopend van maandag t/m vrijdag tussen 10:00 en 17.30 uur, op zaterdag tussen 10:00 tot 17:00 uur. En op zondag zijn wij enkel geopend op afspraak. Buiten openingstijden zijn wij geopend op afspraak !!!
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
INRUIL IS MOGELIJK
Hoewel de informatie op deze website permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten.
Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kunt u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Bel 076-7859373 of 0031638276840 voor een proefrit.
Spinveld AutobedrijfSpinveld 35 A
4815HR Breda
0767859373
info@spinveldautobedrijf.nl
www.spinveldautobedrijf.nl