Exclusieve Smart Fortwo, 2010 + Compleet leer en Garantie
Basis
Motor
Milieu
Geschiedenis
Opties
Beschrijving
Te koop aangeboden door de erkende Smart specialist: Be Smart Service
Exclusieve Smart Fortwo Mhd 2010 + Compleet leer en 3 maanden garantie!
Deze exclusieve Smart Fortwo, type High Style, kom je niet vaak tegen en zeker niet in deze staat. Er is altijd netjes mee omgegaan en nergens op bezuinigd, dit is ook zeker te zien. De Smart heeft ook maar 1 eigenaar gehad. U koopt een Smart waar u nog een lange tijd mee door kunt.
Het bouwjaar van de Smart is: februari 2010 en hij komt met: 164.389 NAP-km op de teller, incl. het NAP-rapport.
Om de auto verder in goede conditie te krijgen, zijn de volgende onderdelen vervangen/vernieuwd: Grote beurt gehad. Nieuwe stabilisatorstangrubbers voor, nieuwe voorste motorsteun, nieuwe lambdasonde, nieuwe ruitenwissers, Interieur gereinigd en buitenkant volledig opgepoetst/gepolijst en daarbij een complete waxbehandeling.
Ook zit er een apk op tot 26-02-2026
De Smart is uitgerust met vele opties, o.a.: airco (klimaatcontrol), Keuze voor volautomaat of schakel incl. flippers aan het stuur, Compleet interieur leer bekleed: dashboard, deuren, stoelen, stuur en pook, Centrale vergrendeling, Alarm (klasse 1), Elektrische ramen, beide kleine achterramen in de deuren geblindeerd, Panoramadak met goed werkend zonnescherm, Audiosysteem met bluetooth en Carplay-navigatie en speakers (composet) van Hertz, 2x sleutel met afstandsbediening, Originele vloermatten, Originele bekerhouder, Lichtmetalen velgen met goede 4-seizoenenbanden, Div. boekjes + onderhoudshistorie.
Verder heeft de Smart alles wat een standaard Smart ook heeft.
Deze Smart is uitgevoerd met de sterkere 1000cc motor, revisie niet nodig!
Het is een leuke, kleine auto met lage kosten,
Verbruik is rond de 1 op 22.
De Smart heeft bijna geen gebruikerssporen. Het is een zeer nette en schone auto, zeker een hele leuke auto waar u goed mee gezien kunt worden (zie foto).
Verder totaal geen mankementen.
Kortom, fijne auto: rijdt, remt, schakelt perfect en ziet er zeer netjes uit.
Bij de aankoop krijgt u 3 maanden of 5000km garantie op de motor, afhankelijk van wat het eerst bereikt wordt.
Prijs is € 4.950,-
Wij zijn gespecialiseerd op het gebied van smart benzine en diesel. Heeft u problemen of wilt u gewoon een goede plek voor het onderhoud, dan kunt u altijd contact met ons opnemen. Onze service: dat u een leenauto mee krijgt bij onderhoud of reparatie.
Voor meer info kunt u bellen met: Be Smart Service 06-34200870, of stuur een mail.
U bent van harte welkom bij Be Smart Service,
De Fok 21A
1742 PC te Schagen.
Klik rechtsboven op: bekijk meer advertenties om ons verdere aanbod te bekijken!!
Kopen zonder zorgen?
Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting
Meer informatie