Toyota Aygo 1.0 12V Vvt-i 5DRS 2007 Rood AIRCO

2512sinds 13 jul. '25, 22:00
€ 1.750,-
Merk & Model, uitvoering
Toyota Aygo, 1.0 12V VVT-I 5DRS
Bouwjaar
2007
KM stand
127.007 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 5 versnellingen
Motorinhoud
1.0 liter
Vermogen
68 pk
Basis
Merk & Model
Toyota Aygo
Uitvoering
1.0 12V VVT-I 5DRS
KM stand
127.007 km
Brandstof
Benzine
Bouwjaar
2007
Carrosserie
Hatchback
Transmissie
Handgeschakeld 5 versnellingen
Kenteken
G-740-BS
Aantal deuren
5
Aantal stoelen
4
Bekleding
Stof
Kleur
Rood
Interieur
Grijs
Aandrijving
Voorwiel
Remmen voor
Schijfrem
Remmen achter
Trommelrem
Motor
Motorinhoud
1.0 liter
Aantal cilinders
3
Vermogen
68 pk
Koppel
93 nm / 3.600 tpm
Topsnelheid
157 km/h
Acceleratie 0-100
14.20 sec
Milieu
Brandstof
Benzine
Verbruik
21.7 km/l
CO2-uitstoot
109 g/km
Energielabel
A
Geschiedenis
APK tot
28 augustus 2025
Aantal eigenaren tot en met nu
1
Eigenaar sinds
14 september 2019
Type laatste eigenaar
particulier
Datum registratie Nederland
14 september 2019
Import auto
Ja
Onderhoud
Onderhoudsboekje
Opties
  • ABS
  • Airbags
  • Airconditioning
  • Centrale vergrendeling
  • Elektrische ramen
  • Isofix
  • Radio
  • Traction-control
Afmetingen en gewicht
Lengte
3.41 m
Breedte
1.62 m
Hoogte
1.47 m
Wielbasis
2.34 m
Tankinhoud
35 liter
Kofferinhoud min. - max.
139 - 476 liter
Leeg gewicht
805 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.190 kg
Kosteninschatting gebruik
Wegenbelasting
€ 23,00 per maand
Reparaties en onderhoud
€ 52,14 per maand
Banden
€ 15,88 per maand
Brandstof verbruik / maand
€ 121,10 per maand
Kosten p/m
€ 212,12
Per kilometer
€ 0,17
Per jaar
€ 2.545,44
Deel via
of

Beschrijving

Hierbij aangeboden;

Toyota Aygo uit het jaar 2007. (06-11-2007)
Auto is door een bedrijf geimporteerd uit Duitsland waarna ik hem heb overgenomen, dit was in september 2019. 

De auto is in gebruikte staat, zeker niet nieuw meer maar heeft onderhand zoveel onderhoud gehad dat ik een lijstje ga noemen van dingen die vervangen zijn.

  • 2019: Catalysator + radiateur + 4 banden
  • 2020: Wielremcilinder
  • 2021: Waterpomp
  • 2022: Wiellager + 2 banden
  • 2023: Middendemper + achterdemper
  • 2023: Ander motorblok De auto gebruikte ineens een hoop olie en is drooggelopen - einde oefening dus. Kilometerstand was destijds 141696KM - toen is er een ander blok in gekomen met 97569KM op de teller. De kilometerstand die je huidig afleest in de auto klopt dus niet; deze zit op dit moment rond de 171134KM wat betekent dat de werkelijke kilometerstand van het blok nu op 127007KM zit.
  • 2023: Koppeling set vervangen + catalysator + airco leeggehaald en weer gevuld + oliefilter
  • 2024: Stofhoes fuseekogel + remblok set + achterruitenwisser arm
  • 2025: Aandrijfas + fuseekogel en stabilisator stang rechts voor

Kortom veel aan gebeurd, heel goedkoop heb ik niet gereden wat aygo's betreft. Dat wetende is er onderhand weinig niet vervangen dus theoretisch kan hij weer een tijdje vooruit.

Ik kwam per toeval een leuke upgrade tegen recent, de APK is tot 28-08-2025 (vakantieperiode, moeilijk naar voren te halen) 

Ik benoem ook even de minder positieve dingen van de auto; iets wat ik graag zou willen dat autobedrijven en andere particulieren ook zouden doen - wellicht niet handig, maar ik doe het lekker toch

Om klein te beginnen heeft hij alleen nog achter wieldoppen (door de tijd kwijtgeraakt) en ik heb er nooit nieuwe voor gekocht. Mocht dit je storen dan kan je dat zelf doen.

De auto heeft zoals alle rode en blauwe aygo's loslatende lak op de voor en achterbumper, echter zijn ze van plastic en is dit puur cosmetisch - jammer is het wel.

1 roestplek, rechts achter bij de dorpel. Is al een jaar of 3 aan het bubbelen maar de garages waarbij ik zit/zat hebben daar tot op heden geen werk van willen maken; omdat ik nu de auto van plan ben te verkopen heb ik een second opinion gevraagd en er werd een grove schatting gemaakt van 200-300 euro om dit te herstellen als het veel groter zou worden. Of het dan super strak wordt betwijfel ik voor dat geld. Dit ter info.

Bestuurdersstoel had 2 mini gaatjes in de bekleding welke na 6 jaar een fractie groter geworden zijn van mijn spijkerbroek.

De citybugs (C1, 107 en aygo) lekken nog wel eens water, dit heb ik bij deze auto opgelost. De kofferbak was soms een klein beetje nat toen ik hem kocht. Nu kurkdroog.

Airco werkt zoals genoemd naar behoren (deze is met het vervangen van het blok opnieuw gevuld)
Koppelingskabel stellen heb ik altijd bij elke beurt benoemd (wordt nog wel eens vergeten) en is derhalve altijd netjes weer aangespannen zodat de koppeling goed vrij komt. 
Koppeling  heeft een nieuwe set gekregen bij het vervangen van het blok (ook eerder benoemd) dus hij schakelt lekker.
Elektrische ramen werken naar behoren.

Bij aanschaf zou mij de sleutel met centrale deurvergrendeling worden toegezonden, deze raakte kwijt en er is daarna een nieuwe sleutel ingeregeld, beide sleutels dus aanwezig.

Ik zet hem nu dus te koop zonder dat ik zin heb in mensen die gaan afdingen, ik zoek een koper die gewoon een goed auto'tje zoekt waar flink aan is verspijkerd. 't zijn leuke auto's en heeft mij de kans gegeven om te blijven sparen, de nieuwe auto heb ik volledig te danken aan het goedkope rijden wat de aygo mogelijk maakt.

Testritje is mogelijk, heb 'm nog in de verzekering.

De prijs is vast (tenzij hoger uiteraard) anders gaat hij naar mijn garage en vang ik daar een X bedrag voor maar dan zonder gedonder met mensen die afdingen. Een koper met Friese, Groningse of Drentse tongval geniet de voorkeur. Mag dat nog?
Zekerheden van deze auto

APK tot 28 augustus 2025

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Onderhoudsboekje

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

Eerste eigenaar

Minder risico op verborgen problemen

Advertentienummer: m2288801981

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijkKeuringsrapport met adviesNu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage