Merk & Model
Toyota Landcruiser
Bouwjaar
1976
KM stand
52.919 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
3.0 liter
Emissieklasse
Euro 2

Beschrijving

Deze Toyota is voor het eerst op 29 september 1976 op de weg gezet. Dat betekend dat over een jaartje deze auto een halve eeuw oud is en daarmee niet alleen dan reeds tien jaar wegenbelasting vrij echter dan ook vrijgesteld van tweejaarlijkse APK!
Na tien tellen voorgloeien start de auto onmiddellijk en loopt meteen vrolijk te ronken op vier cylinders zonder een hoop kwalm uit de uitlaatpijp, overigens over de hele lengte gasdicht. Door de dubbele accu en daarmee 24 volt installatie start deze auto ook direct bij -20°C!
Complete harde auto met natuurlijk toch hier en daar wat werk. De laadvloer is jaren geleden vernieuwd, beide portieren aan de onderzijde vastgekit aan de treeplanken. De laatste levert Toyota nog steeds nieuw voor een prijs waarvoor je niet zelf met traanplaat aan de slag wilt. 
De bestuurders stoel is helemaal origineel met alleen in de rugleuning enige losse stiksels. Het tweezitsbankje lijkt een nieuwe zitvlak bekleding te hebben gehad, zo te zien al ongeveer 20 jaar geleden. Alleen in de rugleuning enkele losse naden. 
De auto staat op hele nette banden met weinig kilometers, 12 - 14 mm profiel, merk BF Goodrich type Trac Edge in de maat LT215/85 R16 M+S. Stoere banden van 20 cm breed op de handige springvelgen. Een vijfde reserveband met springvelg wordt meegeleverd. De reserverbandhouder is gedemonteerd vanwege de ruimte.
Aan de achterzijde geen halve ambulancedoors maar het mooie laadklepje met kettingen. Ruit achterdoek ontbreekt. Stangenstelsel compleet en niet rot. Softtop verder compleet maar heeft aandacht nodig, wél waterdicht.
Een auto voor een hoop plezier in de zomer, met de softtop eraf en de voorruit neergeklapt.

Richtprijs € 9.950,--

De auto start onmiddellijk, schakelt, stuurt en remt goed. Claxon werkt niet, bijna alle lampen werken. Een beetje monteur maakt komende winter deze stoere Toyota helemaal klaar voor volgende zomer. 
Compleet met multomap met Belgisch en Frans Certificat d'immatriculation (kentekenbewijs). 

Kijk ook eens bij mijn andere advertenties.

Update vrijdag 12 september 12.00 uur: vanwege het maken van foto's heeft de auto gisteren de hele dag buiten gestaan terwijl de ene na de andere forse regenbui overtrok maar vooral neersloeg.
Vanochtend het interieur nagekeken, geen enkele drup water te bekennen!!!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Wittem

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
363x bekeken
16x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: m2309888495