Merk & Model, uitvoering
Volkswagen GOLF, 2.0 GTI 155KW DSG
Bouwjaar
2010
Kilometerstand
148.900 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat 6 versnellingen
Motorinhoud
2.0 liter
Vermogen
211 pk

Beschrijving

Namens mijn vader aangeboden: 2010 Golf 6 GTI.

3e Eigenaar en sinds 2018 in bezit.

De auto is volledig origineel op de window visors na.
Toen mijn vader de auto kocht heeft hij er gelijk een Bearlock versnellingsbak slot op laten zetten tegen diefstal.
Vorig jaar bij (140xxx) heeft de auto een grote beurt gehad en zijn er ook gelijk 4 nieuwe Michelin pilot sport 5 banden op gekomen.
Alle facturen en apk verslagen zijn inzichtelijk en netjes gedocumenteerd.
De auto geeft geen storingen en heeft voorzover wij weten geen mankementen.
Op het moment van het maken van de foto’s gaf de auto wel aan weer een kleine onderhoudsbeurt nodig te hebben.
De auto is origineel Nederlands geleverd en beschikt over een volledig lederen interieur, airco, parkeersensoren, cruise control, stoelvert en een schuif/kanteldak.

Voorzover wij weten is bij deze auto de distributie ketting nog nooit vervangen. De dealer heeft bij ons altijd aangegeven hier niks mee te doen tenzij de ketting begint te ratelen bij een koude start.

Ook heb je met deze auto’s een verhoogd risico met de olieschraapveren en klepafdichtingen.
De dunne olieschraapveren kunnen olie doorlaten in de cilinder, wat koolaanslag veroorzaakt en tot een hoger olieverlies leidt. Slechte klepafdichtingen kunnen een soortgelijk probleem veroorzaken. Het gemiddelde olieverbruik van deze wagen is ongeveer 1 liter op ongeveer 8000km.

De auto heeft her en der wat krasjes en beschadigingen. De auto is ook niet nieuw meer. Rechts voor heeft de bumper een schaafplek en alle velgen hebben wel eens een stoepje gepakt. Het interieur heeft wat last van instap schade op de stoel, en wat plastic kapjes beginnen wat krasjes te vertonen.

De auto komt met 2 originele sleutels en 2 bearlock sleutels. Ook zit er een reservewiel in.

De auto is beschikbaar zolang de advertentie online staat. Handelaren word niet op gereageerd. Contact uitsluitend via mail.
Geen garantie mogelijk.
What you see is what you get.
Onderhandelen over de prijs kan naast de auto.
Voor verdere vragen kan contact opgenomen worden via de mail.
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK tot 4 augustus 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sint Pancras

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
564x bekeken
15x bewaard
Sinds 12 okt '25
Advertentienummer: m2321381913