Merk & Model, uitvoering
Volkswagen VOLKSWAGEN, .
Bouwjaar
1990
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
2.0 liter
Vermogen
115 pk
APK tot
16 januari 2027

Beschrijving

Te koop aangeboden deze unieke Volkswagen T3 Doka: de iconische looks van een klassieke bus, aangedreven door de kracht van een legendarisch 2.0 liter VW GTI-motorblok!

Dit is de ultieme upgrade waar elke T3-liefhebber van droomt. Geen trage ritten meer achter vrachtwagens, maar vlot meekomen met het moderne verkeer. Of je nu door de bergen trekt of over de snelweg cruiset, deze bus levert altijd betrouwbare prestaties en een geweldige sound.

Waarom deze T3 zo fijn is:
GTI Power: Voorzien van het iconische en betrouwbare 2.0 GTI-motorblok voor extra trekkracht en rijplezier.

Klassieke Charme: De onmiskenbare, stoere uitstraling van de legendarische Volkswagen T3.

Klaar voor Avontuur: Ideaal voor roadtrips, weekendjes weg, om te bouwen als camper of te gebruiken als klusbus.

Voorzien van een huif waardoor je materialen droog liggen en je ook niet steeds de lading helemaal vast hoeft te zetten omdat het er uit kan waaien.

Dakdrager aan de voorzijde en een draagbeugel aan de achterzijde waardoor ook lange planken, buizen of andere materialen van +/- 4 meter te vervoeren zijn.

Verhogingsset met stoere offroad banden! Het is geen 4x4 maar met deze combinatie kun je al bijna overal doorheen!

Onderhoud
Goed Onderhouden en gekeurd met het GTI motorblok.

Laatste grote beurt is juli 2026. Rekeningen van eerder onderhoud, de omkeuring en de afstelling GTI blok zijn in overleg te bekijken/ beschikbaar

Belasting
In tegenstelling tot een volkwagen T3 diesel is deze bus aanzienlijk goedkoper in de belasting:

Gewicht: 1544 kg
Diesel (limburg): +/- € 146 tot € 163 per maand
Benzine (limburg): +/- € 82 tot € 92 per maand
Op jaarbasis een verschil van +/- € 768 tot € 852 per jaar

De bus is in aanschaf dan wellicht iets duurder dan een standaard Diesel maar daarmee heb je maandelijkse voordelen van een Benzine en de power van het GTI blok!!!

Dus na een paar jaar in bezit heb je de meerprijs al terugverdiend!!

Minpunten
De bus is wat ouder en heeft daardoor kleine roestplekjes op de standaard plaatsen. Maar niet iets wat (te) slecht is.

De lak is niet fraai, maar voor een klusbus/ werkbus / offroad camper top! Ik heb er zelf voor gekozen om er daarom ook niets aan te doen. Voor mij was het een hobby-werkbus.

De mislampen zijn (nog) niet aangesloten.

Reden van verkoop
De voornaamste reden van de verkoop is de plaats. Door andere projecten en een andere klusauto (volkswagen Caddy) staat de garage te vol en door de aanschaf van de Caddy is de T3 ook ‘overbodig’ voor mij.
Zekerheden van deze auto

APK tot 16 januari 2027

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Toegang tot alle milieuzones

Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones

Eerste eigenaar

Minder risico op verborgen problemen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Baexem

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
78x bekeken
2x bewaard
Sinds 23 jul '26
Advertentienummer: m2423027621