Merk & Model, uitvoering
Lintrailers, 3 LSDU 18-27
Bouwjaar
2002
Brandstof
Overige brandstoffen

Veiling: Semi-Dieplader Lintrailers 3 LSDU 18-27 2002

Meer informatie

Veiling:
- Sluitdatum: 22 jan. 2026
- Website: https://www.auctionport.be/nl/kavel/lintrailers/219009
Opbouw: Semi-dieplader
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW

Merk: Linitrailers
Type: 3 LSDU 18-27
Bouwjaar: 2002
Aantal assen: 3
Totaal gewicht: 45000 kg
Remmen: Trommelremmen

Opties:
Stuuras
Uitschuifbaar

Beschrijving machine:
Gebruikte, operationele oplegger en meteen inzetbaar.

Nederlandse registratie.
Alle documenten voor inschrijving zijn aanwezig.
APK gekeurd.

Deze veiling sluit op 22 januari

Klik hier om uw bod te plaatsen:
https://www.auctionport.be/nl/kavel/machine/219009

AuctionPort

Blauwe Weg 5
2030 Antwerpen
België
Telefoonnummer: 003233691904
E-mailadres: info@auctionport.be
Website: https://www.auctionport.be
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
50x bekeken
1x bewaard
Sinds 12 jan '26
Advertentienummer: a1521715781