Merk & Model, uitvoering
Containerramps, Mangust LR12T
Bouwjaar
2024
Brandstof
Overige brandstoffen
Veiling: Laadramp Containerramps Mangust LR12T 12t 2024
Meer informatie
Veiling
Veiling:
- Sluitdatum: 28 jan. 2026
- Website: https://www.auctionport.be/nl/kavel/containerramps/221182
Algemene informatie
Opbouw: Machinetransporter
Nieuw: Nee
Serienummer: FK240426
Gewichten
Laadvermogen: 12.000 kg
Staat
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
Financiële informatie
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Merk: Containerramps
Type: Mangust LR12T
Serienummer: FK240426
Bouwjaar: 2024
Laadvermogen: 12000 kg
Aantal assen: 1
Afmetingen: 8.32x2.1x1.6m
Opties:
Oprijplaten
Steunpoten
Beschrijving machine:
Machine is werkend.
Deze veiling sluit op 28 januari
Klik hier om uw bod te plaatsen:
https://www.auctionport.be/nl/kavel/machine/221182
AuctionPort
Blauwe Weg 5
2030 Antwerpen
België
Telefoonnummer: 003233691904
E-mailadres: info@auctionport.be
Website: https://www.auctionport.be
Meer informatie
Veiling
Veiling:
- Sluitdatum: 28 jan. 2026
Algemene informatie
Opbouw: Machinetransporter
Nieuw: Nee
Serienummer: FK240426
Gewichten
Laadvermogen: 12.000 kg
Staat
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
Financiële informatie
Merk: Containerramps
Type: Mangust LR12T
Serienummer: FK240426
Bouwjaar: 2024
Laadvermogen: 12000 kg
Aantal assen: 1
Afmetingen: 8.32x2.1x1.6m
Opties:
Oprijplaten
Steunpoten
Beschrijving machine:
Machine is werkend.
AuctionPort
Blauwe Weg 5
2030 Antwerpen
België
Telefoonnummer: 003233691904
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
Kopen zonder zorgen?
100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren
Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.
Meer informatie6x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 jan '26
Advertentienummer: a1521860437
Vrachtwagensoldtimer vrachtwagensoldtimer vrachtwagensvrachtwagens scania v8vrachtwagensdaf vrachtwagensoude vrachtwagensvrachtwagensoldtimer vrachtwagensschade vrachtwagenshaakarm vrachtwagensvrachtwagens scania v8vrachtwagens haakarmoldtimer vrachtwagensvanghaken cat 3 in Agrarisch | Werktuigen4x100 5x120 in Banden en Velgendraadlier in Lieren en Takelssjoelbak apeldoorn in Gezelschapsspellen | Overigehitway elektrische fiets in Fietsen | Vouwfietsenlamp hektar wit in Lampen | Hanglampenpiet zwart bruynzeel keuken in Keuken | Complete keukenscartoonist in Overige Boekenartifort hartcourt in Fauteuilskastanje schapenhek in Tuinhekken en Hekwerk