Merk & Model, uitvoering
Pacton, TPD339
Bouwjaar
2008
Brandstof
Overige brandstoffen
Veiling: Platte Oplegger Pacton TPD339 2008
Meer informatie
Veiling:
- Sluitdatum: 4 feb. 2026
- Website: https://www.auctionport.be/nl/lot/pacton/223589
Opbouw: Platte bak
GVW: 39.000 kg
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
Merk: Pacton
Type: TPD339
Chassisnummer: XLDTPD33900059199
Bouwjaar: 2008
MTM: 39000 kg
Aantal assen: 3
Remmen: Trommel
Banden:
Links achteraan: 14.58 mm
Links midden: 9.22 mm
Links vooraan: 7.12 mm
Rechts achteraan: 7.41 mm
Rechts midden: 15.05 mm
Rechts vooraan: 7.82 mm
Beschrijving machine:
Gebruikte oplegger.
Nederlandse papieren.
Deze veiling sluit op 04 februari
Klik hier om uw bod te plaatsen:
https://www.auctionport.be/nl/lot/machine/223589
AuctionPort
Blauwe Weg 5
2030 Antwerpen
België
Telefoonnummer: 003233691904
E-mailadres: info@auctionport.be
Website: https://www.auctionport.be
Meer informatie
Veiling:
- Sluitdatum: 4 feb. 2026
Opbouw: Platte bak
GVW: 39.000 kg
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
Merk: Pacton
Type: TPD339
Bouwjaar: 2008
MTM: 39000 kg
Aantal assen: 3
Remmen: Trommel
Banden:
Links achteraan: 14.58 mm
Links midden: 9.22 mm
Links vooraan: 7.12 mm
Rechts achteraan: 7.41 mm
Rechts midden: 15.05 mm
Rechts vooraan: 7.82 mm
Beschrijving machine:
Gebruikte oplegger.
Nederlandse papieren.
AuctionPort
Blauwe Weg 5
2030 Antwerpen
België
Telefoonnummer: 003233691904
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
Kopen zonder zorgen?
100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren
Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.
Meer informatie9x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 jan '26
Advertentienummer: a1522180718
Vrachtwagensoldtimer vrachtwagenscamper opleggerbe opleggeropleggerbe oplegger camperbe opleggercity opleggeroplegger dollyoldtimer vrachtwagenscamper opleggerkooiaap opleggeroplegger met kraanvrachtwagens scania v8bobike classic junior in Fietsaccessoires | Fietsstoeltjesikea lommarp in Kasten | Boekenkastenvoetpedaal in Joysticksheinrich in Kunst | Schilderijen | Klassiekpanter lamp in Lampen | Tafellampena wieringa ets in Kunst | Etsen en Gravuresgolftrolley gebruikt in Golfmetallic geel in Fordgarage plan city in Speelgoed | Houten speelgoedmaxi jurk 46 in Jurken