Kenmerken
Beschrijving
Mart Visser 1992 – 2012
(Mart Visser, Linda Jochems)
It’s all about the process
Boek met uitgebreide beschrijving van het werk van Mart Visser in de periode 1992-2012 met een overzicht van 40 collecties die hij 20 jaar presenteerde.
Mart Visser (Sleeuwijk, 10 juli 1968) is een Nederlands modeontwerper en beeldend kunstenaar.
Hij groeide op in Sleeuwijk. Hij volgde tussen 1988 en 1992 een opleiding aan de Hogeschool van Amsterdam, onderdeel "Modeacademie Charles Montaigne" en het Saga International Design Centre in Kopenhagen. Hij was daarbij tevens assistent van Frans Molenaar. In het seizoen 1992/1993 liep hij stage bij Anne Klein in New York en Koos van den Akker.
Visser debuteerde met zijn eerste haute-couture-collectie in 1993 en komt sindsdien tweejaarlijks met een nieuwe collectie. Daarnaast presenteerde hij in 2003 zijn eerste collectie van prêt-a-porter (confectiekleding). Naast kleding ontwerpt hij ook schoenen, tassen en brillen. Ook produceert hij bedrijfskleding, onder andere voor KLM en Koninklijk Concertgebouw Amsterdam.
Gebonden, geïllustreerd, groot formaat
Uitg. Mart Visser, 1992
ISBN 9789059564602
* Alleen verzenden, niet ophalen
* Op biedingen die te laag zijn wordt niet gereageerd
* Op biedingen die acceptabel zijn wordt snel gereageerd
* Boeken worden na ontvangst van betaling meteen verstuurd