Friedrich Schroder Sheet Music - Ich tanze mit Dir in den Hi€ 5,00
Veilingcatalogus 1966 PAUL BRAND Nalatenschappen. Schilderij
€ 45,00
Thuisbezorgd via PostNL voor € 4,25
480sinds 7 feb. '24, 14:59
ConditieGelezen
TypeCatalogus
IMPORTANTE KUNSTVEILING van SCHILDERIJEN -
ANTIEKE MEUBELEN - ANTIQUITEITEN op 25-31 oktober 1966
oude schilderijen
van Aalst - Bellekin - Bellevois - Berckheyde - Camphuysen - van Croos - van Kessel -Knijff - Maes - Mahu - Moreelse - Ostade - Ouwater - van Schrieck - Teniers -de Vois - Zucarelli - e.a.
schilderijen der Romantiek en de 19e eeuw
Bles - Coene - Dommersen - Hilverdink - Hollander - Karsen - Klinkenberg -Koekkoek - Leickert - Moreau - Sollewijn - Springer - Stoiloff - Jan Weissenbruch - Zewy
moderne schilderijen
Arntzenius - Blommers - Bonvin - Ceria - van Doesburgh - Dietz Edzard - Fantin Latour - Filzer - Fouace - Gabriël - Jacoba van Heemskerk - Hynckes - Isaac Israels -Jacob Maris - Mesdag - John Radecker - Suze Robertsen - Roelofs - le Sidaner -Tholen - Weissenbruch - Witsen
TWEE SCHILDERIJEN DOOR KEES VAN DONGEN EN PAUL SIGNAC
importante Russische en Griekse ikonen der 16e - 18e eeuw - miniaturen der 16e eeuw - importante sculpturen en ivoren der 16e eeuw - sculpturen en kunstnijverheid door moderne kunstenaars (Colenbrander, Dalou, Kamerlingh Onnes, Kogan, Krop, Mendes da Costa, Meunier, Vermeire, Zijl) fraaie antieke meubelen - antieke staande klokken - bronzen kartel klokken der Louis XV - pendules w.o. met chinoi-serie-versieringen - fraai Chinees porselein met decors in blauw en kleuren - Europees porselein - vroege bronzen, ijzeren en tinnen kunstvoorwerpen - antieke glazen -importante Vlaamse tapisserieën (Oudenaerde) - een collectie importante Perzische tapijten - fraaie juwelen - een unieke verzameling antieke zilveren kunstvoorwerpen der 17e - 18e - 19e eeuw, gemerkt
NALATENSCHAPPEN: Dr H. A. D. Thomas, Amsterdam # H. E. d Audretsch, den Haag
COLLECTIES Dr A. J. van der Reyden en divers Nederlands patricisch e.a. particulier bezit
AMSTERDAM - PAUL BRANDT 1966
Softcover - 31.5x23.5 cm - .111 pag plus LXII pag. platen
Collector Thomas, H.A.D., Audretsch, H.E. d', Reyden, A.J. van der
Noot: de catalogus is in goede en onbeschreven staat,
oude schilderijen
moderne schilderijen
AMSTERDAM - PAUL BRANDT 1966
Advertentienummer: m2078413338
catalogussenphilips folders in Catalogussen en Foldersmassey ferguson folders in Catalogussen en Foldersnew holland folders in Catalogussen en Folderscatalogus in Catalogussen en Foldersfendt in Catalogussen en Foldersfiat in Catalogussen en Foldersgids in Catalogussen en Folderslandini in Catalogussen en Foldersmadurodam in Catalogussen en Foldersphilips in Catalogussen en Folderssame in Catalogussen en Folderstractor in Catalogussen en Foldersclaas folder in Catalogussen en Foldersfendt folder in Catalogussen en Folderslogitech wingman forcematchbox porschecharlotte tilbury magicbarok kandelaars in Kandelaars en Kaarsenmuziek rups in Vtech