Veilingcatalogus 1966 PAUL BRAND Nalatenschappen. Schilderij

€ 45,00
Thuisbezorgd via PostNL voor € 4,25
480sinds 7 feb. '24, 14:59
Deel via
of

ConditieGelezen
TypeCatalogus

IMPORTANTE KUNSTVEILING van SCHILDERIJEN -
ANTIEKE MEUBELEN - ANTIQUITEITEN op 25-31 oktober 1966

oude schilderijen
van Aalst - Bellekin - Bellevois - Berckheyde - Camphuysen - van Croos - van Kessel -Knijff - Maes - Mahu - Moreelse - Ostade - Ouwater - van Schrieck - Teniers -de Vois - Zucarelli - e.a.

schilderijen der Romantiek en de 19e eeuw
Bles - Coene - Dommersen - Hilverdink - Hollander - Karsen - Klinkenberg -Koekkoek - Leickert - Moreau - Sollewijn - Springer - Stoiloff - Jan Weissenbruch - Zewy

moderne schilderijen
Arntzenius - Blommers - Bonvin - Ceria - van Doesburgh - Dietz Edzard - Fantin Latour - Filzer - Fouace - Gabriël - Jacoba van Heemskerk - Hynckes - Isaac Israels -Jacob Maris - Mesdag - John Radecker - Suze Robertsen - Roelofs - le Sidaner -Tholen - Weissenbruch - Witsen

TWEE SCHILDERIJEN DOOR KEES VAN DONGEN EN PAUL SIGNAC

importante Russische en Griekse ikonen der 16e - 18e eeuw - miniaturen der 16e eeuw - importante sculpturen en ivoren der 16e eeuw - sculpturen en kunstnijverheid door moderne kunstenaars (Colenbrander, Dalou, Kamerlingh Onnes, Kogan, Krop, Mendes da Costa, Meunier, Vermeire, Zijl) fraaie antieke meubelen - antieke staande klokken - bronzen kartel klokken der Louis XV - pendules w.o. met chinoi-serie-versieringen - fraai Chinees porselein met decors in blauw en kleuren - Europees porselein - vroege bronzen, ijzeren en tinnen kunstvoorwerpen - antieke glazen -importante Vlaamse tapisserieën (Oudenaerde) - een collectie importante Perzische tapijten - fraaie juwelen - een unieke verzameling antieke zilveren kunstvoorwerpen der 17e - 18e - 19e eeuw, gemerkt

NALATENSCHAPPEN: Dr H. A. D. Thomas, Amsterdam # H. E. d Audretsch, den Haag
COLLECTIES Dr A. J. van der Reyden en divers Nederlands patricisch e.a. particulier bezit

AMSTERDAM - PAUL BRANDT 1966
Softcover - 31.5x23.5 cm - .111 pag plus LXII pag. platen
Collector Thomas, H.A.D., Audretsch, H.E. d', Reyden, A.J. van der

Noot: de catalogus is in goede en onbeschreven staat,
Advertentienummer: m2078413338