Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Twee boeken in één pakket: 'Rozengeur en Zonneschijn' van Jill Mansell en '1953' van Rik Launspach.

Boek '1953' van Rik Launspach. Een aangrijpend verhaal over de watersnoodramp.

Titel: 1953
Auteur: Rik Launspach
ISBN: 9789023455455
Conditie: Beetje gebruikt

In een donkere nacht, in een door God verlaten provincie, tijdens de grootste ramp die naoorlogs Nederland trof, zijn twee zoekende zielen door het noodlot aan elkaar verbonden. Zij is het kind kwijtgeraakt dat ze een maand eerder baarde, hij verloor ooit het kind in zichzelf. Samen ondernemen ze een schijnbaar hopeloze tocht door de zoute modder van het verwoeste Zeeland.
Tegen de achtergrond van de watersnoodramp van 1953 vertelt Rik Launchpach een aangrijpend verhaal over de vernietigende kracht van het water en de drijvende kracht van de liefde.

Jill Mansell - Rozengeur en zonneschijn

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 368

Contributors: Marja Borg

Sophie Wells werkt als fotografe in de populaire badplaats St. Carys. Ze heeft besloten niet meer aan een relatie te beginnen; dat wil ze niemand meer aandoen. Tot haar afgrijzen valt ze toch voor Josh Strachan, de nieuwe eigenaar van het chique hotel Mariscombe House. Waarom moet juist hij haar dan betrappen op skinny-dipping? Dat wordt een zomer vol rozengeur en zonneschijn!
Jill Mansell is een absolute bestsellerauteur. Van haar boeken zijn al meer dan twee miljoen exemplaren verkocht. Ze schrijft heerlijke feelgood romans, altijd met humor en romantiek. Jill Mansells razend populaire boeken als Vlinders voor altijd, Drie is te veel, Eenmaal andermaal verliefd, Schot in de roos, De prins op het verkeerde paard, En de minnaar is... en Versier me dan worden wereldwijd uitgegeven en zijn onweerstaanbaar. Met een flinke dosis humor en romantiek staan de boeken van Jill altijd garant voor uren heerlijk leesplezier!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Apeldoorn
15x bekeken
0x bewaard
Sinds 1 jan '26
Advertentienummer: m2350684852