Kenmerken

Conditie
Nieuw
Jaar (oorspr.)
2008
Auteur
Chris Ryan

Beschrijving

Hardcover boek in absolute nieuwstaat!


Ondertitel: 6 juni 1944

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 325

Contributors: H. Edinga

Cornelius Ryan’s De Langste Dag is een hoogtepunt in de militaire geschiedschrijving en daarmee een absolute winner voor iedereen die meer wil weten over de geschiedenis van WO2.
Ryan werkte 7 jaar onafgebroken aan zijn boek. Hij interviewde honderden ooggetuigen en las vele geallieerde en Duitse dagrapporten, oorlogsjournaals en andere officiële verslagen. Ryan slaagde er in, vanuit een voortdurend wisselend Geallieerd en Duits perspectief, de grootsheid en het belang van de eerste dag van operatie Overlord aan de lezer over te brengen.
Er zijn nadien talloze boeken geschreven over D-Day, maar geen enkel boek is in staat de gebeurtenissen zo goed en authentiek weer te geven als Cornelius Ryan’s De Langste Dag
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Maastricht
22x bekeken
0x bewaard
Sinds 19 okt '25
Advertentienummer: m2324109839