Paardenkennis dl 3 - Rijden en mennen - MSD Samengesteld on

Bieden
Verzenden
Verzenden voor € 5,15
421sinds 12 mar. '25, 08:31
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
AuteurMeerdere auteurs.

Beschrijving

Paardenkennis dl 3 - Rijden en mennen - MSD

Samengesteld onder redactie van Drs. J. Bartels en Drs. H. Heinrich, dierenarts.

Paardenkennis is een serie van acht boeken, rijk geillustreerd, handelend over alle facetten van de omgang met het paard.

Het derde deel, genaamd ,Rijden en Mennen", handelt over al de facetten van het gebruik van paarden en pony's.
Dit deel is een bron van informatie over de verschil­lende aspecten van het gebruik.
Ruime aandacht wordt besteed aan het rijden van paarden in dressuur, springconcoursen, ter­reinritten, jachten en dergelijke.
Ook ruime aandacht voor het aangespannen rijden zowel met eenspannen als meerspannen.
Aan de hand van verschillende illustraties wordt de materie van het rijden en mennen op duide­lijke wijze uit de doeken gedaan.

Tal van tekeningen en foto's illustreren en onder­steunen de tekst..

Paardenkennis is een serie, die iedere liefhebber en eigenaar van het paard en de pony niet mag missen.

De complete serie bevat een onschatbare hoeveel­heid boeiende, leerzame en vooral ook praktische informatie, ge­makkelijk leesbaar en zodanig samengesteld, dat onderwerpen en begrippen snel zijn terug te vinden.

Harde kaft met stofomslag - Merck Sharp & Dohme Haarlem - 164 pag - ( 423 gram )

In goede staat
Advertentienummer: m2244802510