Impact 9789023240785 B. van den Berg

00sinds 4 sep. '24, 11:18
€ 21,85
Verzenden
Deel via
of

Kenmerken

AuteurB. van den Berg
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789023240785
Jaar (oorspr.)2004

Beschrijving

Korting: nu van 21.85 euro, voor 16.39 euro.

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Impact
Auteur: B. van den Berg
ISBN: 9789023240785
Conditie: Als nieuw

De wereld verandert snel. De complexiteit neemt toe door ontwikkelingen als globalisering, snelle technologische verandering, internationale economische integratie en individualisering.

Ook organisaties worden met deze fundamentele veranderingen geconfronteerd en hebben moeite deze trends te volgen. Organisatievraagstukken en organisatieverandering worden complexer en grootschaliger. De klassieke veranderaanpakken blijken vaak niet meer te werken. Het is noodzakelijk om meer invalshoeken bij verkenning en oplossing te betrekken om draagvlak te creëren bij een grote groep van kritieke belanghebbenden, om versnelling aan te brengen in besluitvormingsprocessen en om mensen zelf betekenis te laten geven aan hun eigen toekomst.

In dit boek wordt de lezer meegenomen in de wereld van de Accelerated Solutions Environment, een beproefde methode van grote-groepsinterventie. Deze unieke en vernieuwende aanpak heeft veel vooraanstaande organisaties geholpen bij het realiseren van hun complexe veranderingen.

Mark Goedhart, Business Director Foods, Unilever Bestfoods Nederland

Problemen zijn te ingewikkeld om door een beperkt groepje mensen opgelost te worden. Je hebt het collectief nodig om tot ideeën en oplossingen te komen. De ASE brengt verschillende werelden tot elkaar. ( ) Ideeën, besluiten moeten gaan leven in de harten van de mensen. Als dat niet gebeurt is het gedoemd te mislukken. Daar is de ASE het middel voor.

Ronald van Zetten, Directievoorzitter HEMA B.V.

De ASE heeft lopende, parallelle veranderprocessen met elkaar verbonden.

Theo Willemse, Hoofd Operations Winkelorganisatie, Albert Heijn

Sauerland (een vierdaagse sessie met directie, management en alle supermarkt-managers) is mijn dierbaarste herinnering in vele jaren Albert Heijn.

Nigel Bagley, GCI Program Manager, Unilever

Using the ASE environment in Utrecht was clearly the right choice. Barriers between participants broke down almost immediately and the ASE format got people straight into tackling the issues in a structured but flexible way.



Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505137789