De macht van de media 9789056179113 Cas Goossens

€ 19,00
Verzenden
10sinds 28 sep. '24, 09:15
Deel via
of

Kenmerken

AuteurCas Goossens
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789056179113
Jaar (oorspr.)2009

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: De macht van de media
Auteur: Cas Goossens
ISBN: 9789056179113
Conditie: Als nieuw

Wereldwijd worden de media steeds meer beheerst door het grote geld van commerciële conglomeraten. een verbond als dat van het Amerikaanse ABC-Disney draait een omzet van tientallen miljarden dollar per jaar. In hun kantoor in New York wordt dagelijks beslist over het beleid van grote en kleine tv-stations over de hele wereld. Mediatycoons krijgen bovendien meer macht dan de vrij verkozen volksvertegenwoordigers. Tony Blair bijvoorbeeld liep niet alleen aan het handje van Bush, maar ook aan dat van de eurosceptische Rupert Murdoch, de grote baas van News Corporation, eigenaar van 175 kranten en tijdschriften en verscheidene radio- en tv-stations in heel de wereld.
Is het een goed idee om ook in het culturele domein de vrije markt onbeperkt te laten spelen of moeten we van de mediaverantwoordelijken eisen dat zij het welzijn van de gemeenschap als hun eerste zorg beschouwen? En welke rol is er in beide scenario's weggelegd voor de openbare omroep?
Cas Goossens laat vooral de media over zichzelf aan het woord, wat genoeg stof oplevert voor een nieuw debat over de media, de vrije markt en vooral hun onderlinge band.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1506270880