Business- & informatieplanning 9789401800105 Remco Bekker

€ 9,45
Verzenden
00sinds 2 apr. '25, 07:44
Deel via
of

Kenmerken

AuteurRemco Bekker
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789401800105
Jaar (oorspr.)2014

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Business- & informatieplanning
Auteur: Remco Bekker
ISBN: 9789401800105
Conditie: Beetje gebruikt

Dit boek beschrijft het raamwerk Novius B&IP versie 2014, een op best practice gebaseerde methodische aanpak voor Business- & Informatieplanning. Het is een praktische methode die organisaties helpt bij het ontwerpen, ontwikkelen, plannen en besturen van organisatieveranderingen. Het maken van een goed en gedragen veranderplan is immers de eerste stap van een succesvolle verandering. Kort en krachtig: Business- & Informatieplanning geeft grip op organisatieverandering!

Bij het Novius B&IP-raamwerk, kort gezegd B&IP-raamwerk, zijn samenhang en samenwerking essentieel. De methode dwingt tot het aanbrengen van samenhang tussen omgeving, strategie en veranderportfolio alsmede tussen de vier verschillende aspecten van de bedrijfsvoering: Klanten & dienstverlening, Processen & organisatie, Informatie & applicaties en ICT-infrastructuur & faciliteiten. Dat is complex. Het B&IP-raamwerk maakt het echter beheersbaar door samenhang gestructureerd en stapsgewijs aan te brengen.

Het aanbrengen van samenhang kan alleen door goede samenwerking tussen alle lagen van de organisatie en tussen de verschillende afdelingen en functionarissen. Het raamwerk is er dan ook op gericht verandering tastbaar en concreet te maken, zodat alle stakeholders erbij kunnen worden betrokken en eraan kunnen bijdragen. Bij B&IP gaan ontwikkelen en ontwerpen hand in hand. Immers, mensen willen wel veranderen, maar niet veranderd worden!

Dit boek is de officiële beschrijving van het raamwerk Novius B&IP versie 2014; het is gericht op managers en professionals die werkzaam zijn in informatie-intensieve organisaties en zich bezighouden met organisatieverandering. Gebruikers van de methode zijn o.a. operations managers, CIO's, informatiemanagers, portfoliomanagers, verandermanagers, programmamanagers en organisatieadviseurs.


Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1512301498