Kenmerken

Auteur
B.A.G. Bossink
Conditie
Gelezen
Productnummer (ISBN)
9789043007733
Jaar (oorspr.)
2004

Beschrijving

3+1-actie! Bestel van 13 tot 26 oktober 3 boeken en krijg er 1 gratis bij.

Korting: nu van 6 euro, voor 3.00 euro.

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Strategie in drie
Auteur: B.A.G. Bossink
ISBN: 9789043007733
Conditie: Echt gebruikt

Strategie in drie maakt de belangrijkste theoretische inzichten over strategie toepasbaar voor de managerspraktijk. Het maakt duidelijk dat het bij strategie om praktische vragen gaat. Die vragen gaan over concurreren: waar willen we concurreren, hoe doen we dat, concurreren we in samenwerking of op eigen kracht? Aan de hand van deze drie vragen bespreken de auteurs in de loop der tijd ontwikkelde benaderingen; ze doen dat helder en systematisch, zodat de lezer eenvoudig kan beoordelen wat het best bij zijn problemen past. Zo vindt de manager of ondernemer zijn weg in het doolhof van bestaande aanpakken en technieken en leert hij snel die aanpak te kiezen die optimaal zal werken in zijn specifieke situatie. Want dat is misschien wel de belangrijkste les van dit boek: een effectieve oplossing van een strategisch vraagstuk moet uniek zijn. Universele recepten bestaan niet en imitatie leidt maar al te vaak tot mislukking.

Prof. dr. D.J. Eppink is hoogleraar Management en Organisatie aan de Faculteit der Economische Wetenschappen en Bedrijfskunde van de Vrije Universiteit Amsterdam. Hij is geassocieerd met Boer & Croon Corporate Strategy. Daarnaast is hij lid van enige besturen, raden van toezichthoudende en adviesorganen.

Dr. ir. B.A.G. Bossink is universitair hoofddocent aan de Faculteit Economische Wetenschappen en Bedrijfskunde van de Vrije Universiteit Amsterdam.


'Het boek laat zien dat er geen simpele recepten voor succes zijn. De ondernemingsleiding kan de verantwoordelijkheid voor de strategie die naar succes moet leiden niet afschuiven. Strategie in drie geeft handvatten om zo'n strategie te ontwikkelen.'
Ben Verwaayen ? CEO, British Telecom

'De strategietheorie lijkt soms een doolhof. Voor de adviseur die zoekt naar de vragen waar het daarbij echt om gaat, is het boek een aanrader. De vertaling van strategie naar organisatieontwerp is vernieuwend.'
Peter Felix ? Partner Boer & Croon Corporate Strategy

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: a1517868192