J. Schefczyk - Theorie€ 5,00
Kwalitatief marktonderzoek, theorie en praktijkcases
€ 5,00
Ophalen of Verzenden
20sinds 20 mei. '25, 07:48
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpManagement
Jaar (oorspr.)1995
AuteurK. de Ruyter; N. Scholl
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Bij beslissingen over strategische en tactische keuzen in marketing erkennen steeds meer marketeers de kracht van kwalitatief marktonderzoek. Toch bestaat er momenteel nog een grote kloof tussen theorie en praktijk in Nederland. Dit boek biedt daarom de basisbegrippen van kwalitatief onderzoek en de toepassing ervan door instellingen en bedrijven.
In Kwalitatief marktonderzoek vindt de lezer zowel methoden en technieken die in Nederland momenteel reeds worden toegepast als enkele recentelijk ontwikkelde technieken. Elke techniek wordt verduidelijkt met een case. Na de basismethoden (individuele interviews en groepsdiscussies) gaan de auteurs in op nominal grouping, concept factory, KRIT-onderzoek, laddering, de ZWET-methode, CRA en de casestudy-methode.
Advertentienummer: m2270047634
Populaire zoektermen
basisboek kwalitatief onderzoektheorie boek rijbewijs bmarketing@questjunior.nltheorie bromfiets in Studie en Cursustaxi theorie boekc1 theorie boekenbasisboek online marketingsamengevat economie havoalgemene economie en bedrijfsomgevinggrondslagen van de marketing in Boekenhandboek organisatie en managementprincipes van marketing 7e editiefinancieel management en financieringsamengevat economie vwo997 in Porscheboxspring direct leverbaarinspectiecameramario gamecubedenon dcd 700aecarly obdgoedkoop groepenkast vervangenlego technic bioniclesan marino in Caravans en Kamperenruber in Stalling en Weidegang