Zo hadden we het niet bedoeld van Jesse Frederik€ 7,00
Kenmerken
Conditie
Gelezen
Onderwerp
Management
Jaar (oorspr.)
2017
Beschrijving
Verliefd op je klant van Patrick van Veen uit 2017. Wat een bioloog je kan leren over verkoop en klantcontact.
Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties, misschien zit daar nog iets voor u bij. Ook om te besparen op de verzendkosten.
Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties, misschien zit daar nog iets voor u bij. Ook om te besparen op de verzendkosten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nieuwkoop
19x bekeken
0x bewaard
Sinds 19 aug '25
Advertentienummer: m2301550515
Populaire zoektermen
handboek organisatie en managementgrondslagen van de marketing druk 10introduction to management sciencebasisboek online marketing druk 4pincode economieinnovation managementthemas in management accountinggrondslagen van de marketing verhagebasisboek online marketinggrondslagen van de marketingstrategic human resource management boselieoperations management slackcommerciele economiegrondslagen van de marketingsandwichpanelen 100 mm in Platen en Panelentruma c6002 in Camper-accessoiresdali bank in Antiek | Kleden en Textieltriados in Curiosa en Brocanteboretti 90 cm gebruikt in Fornuizenaltman in Antiek | Servies compleetbarbeque rvs in Houtskoolbarbecuessim racing in Joystickshandboog linkshandig in Handboogschietenjust dance disney in Games | Nintendo Wii