Nina Pierson - Bedrock - het boek€ 7,00
Beau van Erven Dorens - Beau´s handboek voor studenten
€ 5,00
Ophalen of Verzenden
150sinds 22 mar. '25, 16:05
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2009
AuteurBeau van Erven Dorens
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 255
Studeren is op jezelf wonen, versieren, seksen, ouwehoeren, feesten, reizen, experimenteren en je talenten onderzoeken. Ontdekken wie je bent en wat je kunt en wat je wilt. Dat leer je niet uit een studieboek. Hoewel met Beau's handboek voor studenten kom je een heel eind.
Er staan handige huis-tuin-en-keukentips in, zoals dat je in het openbaar geen vruchten moet eten en nooit verkeersregels moet overtreden als je dronken achter het stuur zit. Verder vind je antwoorden op alledaagse vragen als: hoe drink je vier bier in vier seconden zonder te morsen? En waarom is het verstandig om niet te douchen als je vreemd bent gegaan? Ook studietechnische onderwerpen komen aan bod, zoals imagobewaking op college en hoe je na je studie die baan tóch krijgt, terwijl je hem eigenlijk niet verdient.
Beau van Erven Dorens (1970) deed voor dit handboek zes jaar onderzoek aan de Universiteit van Amsterdam. Hij stond er ingeschreven voor achtereenvolgens Nederlands, Geschiedenis en Politicologie.
Advertentienummer: m2248725289
Populaire zoektermen
handboek voor lerarenhandboek systeemtherapiebeau erven van dorens in Boekenhandboek mediationhandboek naaitechnieken in Boekenhandboek ecologisch tuinierenhandboek groepsdynamicahandboek sportmassagehandboek organisatie en managementhandboek projectontwikkelinghandboek haaktechniekenhandboek taalontwikkelingsstoornissenhandboek chakrapsychologieminecraft redstone handboekburstner premio 495 tk10 gulden hugo de grootthermokleding babyjacuzzi te huur in Jacuzzi'sbruynzeel legbordentrapezium tafelpoot zwartnike air max maat 35.5boom in wijnvatzizzi winterjaspostzegels faroer