Roos is een roos is een roos 9789020961867

€ 5,45
Verzenden
00sinds 6 mei. '25, 13:55
Deel via
of

Kenmerken

Auteur
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789020961867
Jaar (oorspr.)2006

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Roos is een roos is een roos
ISBN: 9789020961867
Conditie: Als nieuw

Een nieuwe bloemlezing van Paul Geerts, die eerder tekende voor de succesvolle anthologieën Een tuinman is een dichter en Een boom is meer dan er staat Een literaire wandeling door de natuur en het leven, waarin de roos centraal staat
De roos is een van de meest gebruikte symbolen in de wereldliteratuur, voor vele dichters zelfs het symbool der symbolen. En zoals er door de eeuwen heen dichters zijn geweest die de roos uiteindelijk als clichébeeld hebben afgezworen, zo zijn er andere die haar vervolgens weer hebben opgegraven. Er zullen dus steeds dichters zijn, en steeds rozen. In deze bloemlezing zijn de mooiste gedichten over rozen uit binnen- en buitenland samengebracht. Klassieke gedichten (van Heinrich Heine, Emily Dickinson, Louis Couperus, W.H. Auden, Fernando Pessoa, William Shakespeare, Guido Gezelle, Herman Gorter...) maar ook heel wat hedendaagse rozengedichten (van Herman de Coninck, Huub Beurskens, Remco Campert, Christine D'haen, Judith Herzberg, Gerrit Kouwenaar, Leo Vroman, Jorge Luis Borges...).

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1513450624