De Schaapherder, verhaal rondom Amersfoort

€ 12,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
40sinds 22 mei. '25, 15:03
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Periode20e eeuw of later
AuteurJ.F. Oltmans

Beschrijving

De Schaapherder van J.F. Oltmans (1806-1854),De Schaapherder is een prachtig verhaal dat zich afspeelt rondom Amersfoort.
Ralph de schaapherder en pleegvader van de jonge ridder Frank. Die regelmatig opduikt op allerlei plaatsen waar schermutselingen zijn tussen strijdende ridders.
Wat weet u nog van de geschiedenis van ridder Jan van Schaffelaar. Een ridder in dienst van Bisschop David uit Wijk bij Duurstede. De jonge ridder Frank zal de vertrouweling van Jan van Schaffelaar worden.
Een verhaal uit de Utrechtse oorlog (1481-1488), dat zich afspeelt op de Veluwe en in Amersfoort, Eemnes en Utrecht.
Maria uit de “Vergulde Helm” in de Langestraat te Amersfoort en dochter van wapensmid Wouter speelt een prominente rol in de twist tussen de rivaliserende ridders.

Het betreft hier een bewerking van de oorspronkelijke uitgave van J.F. Oltmans (1806-1854), bewerkt door G. Stuvel. Een bewerking van het boek uit 1837, 320 pagina’s.

Vaste prijs voor het boek met illustraties € 12.50
Het zwarte boek zonder illustraties is € 10.00

Bij verzenden komen de verzendkosten voor rekening van de koper.
Zie ook mijn andere advertenties i.v.m. onze kast- en zolderopruiming.
Advertentienummer: m2270840367