Kenmerken

Conditie
Gelezen
Periode
20e eeuw of later

Beschrijving

Eric Slot - Vijf gulden eeuwen
Momenten uit 500 jaar gemeentefinanciën 1490 - Amsterdam - 1990
in 112 pagina's opgeschreven door Eric Slot en gekartonneerd met stofomslag uitgegeven in 1990.
Max van Rooy - Amsterdam en het Beurzenspektakel
79 pagina's maar vele eeuwen geschiedenis van de beurzen en beursgebouwen van Amsterdam.
Opgeschreven door Max van Rooy en uitgegeven in 1982
Hubert A. Meredith - De dans om het gouden kalf
245 speculatie-, beurs- en crisisdrama' s opgeschreven door Hubert A. Meredith en vertaald door Mr. Paul Catz.
Uitgegeven in 1932 en gezien de gebruiksschade vaak gelezen.
Speculeren aan de Beurs - uit 1927
Speculeren aan de Beurs - wat iedereen weten moet bij het koopen en verkoopen van speculatie- en beleggings-fondsen door OUD-BEURSMAN. Anonieme schrijver maar uitgegeven door wed. P. van Waesberge & Zn uit Rotterdam.
168 pagina's vol uitleg en advies geschreven 2 jaar voor de beurscrach van 1929, wat het e.e.a. in een bijzonder licht zet.
Het ABC van Amsterdam - Encyclopedisch Handboek voor een ieder die van Amsterdam houdt en samengesteld door
Annie. C. Gebhard en Anton van der Vet.
520 pagina's Amsterdamse feiten en weetjes, samengesteld door Annie Gebhard (1883 - 1975), bibliothecaresse en docente en Anton van der Vet (1919 -1997), dichter, journalist en oud-hoofdredacteur van het Algemeen Dagblad.

In geval van vragen laat het me weten en bieden is altijd welkom.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Driebergen-Rijsenburg
40x bekeken
1x bewaard
Sinds 7 sep '25
Advertentienummer: m2308407196