Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2019
Auteur
Leonoor van Oosterzee; Brian Delf

Beschrijving



Ondertitel: Huis voor huis

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 128

Ruim tien jaar lang tekende Brian Delf Amsterdamse grachtenpanden, huis voor huis. De architectuur, de materialen, de kleine bouwkundige details, alles legde hij vast. Zijn tekeningen bevestigen de ongekende schoonheid van de grachtenhuizen. Natuurlijk zijn de vier hoofdgrachten - de Singel, de Herengracht, de Keizersgracht en de Prinsengracht - in al hun schoonheid te bewonderen. Daarnaast is als bonus in kleur de Brouwersgracht toegevoegd. Bijzondere panden, architecten en bewoners komen door tekst en beeld tot leven.

Brian Delf illustreerde vele internationaal bekende encyclopedieën en atlassen die internationaal faam verwierven, waaronder The Picture Atlas of The World en Great Events that Changed the World.

Auteur en kunsthistorica Leonoor van Oosterzee houdt zich bezig met tekenkunst en stadsgeschiedenis en schreef met Bert Gerlagh Langs Amsterdamse grachten (2013).
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Purmerend
39x bekeken
1x bewaard
Sinds 10 dec '25
Advertentienummer: m2343629384