Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Het Hooglied van Salomo (deel 6), negen preken van ds. T. Cabaret (1918-1985) over Het Hooglied van Salomo, gehouden in de jaren 1971 en 1972.
De preken in dit deel gaan over het gedeelte Hooglied 6:8 en 9 t/m Hooglied 7:9 en 10.
Deze uitgesproken preken door ds. Cabaret zijn daarna op schrift gesteld door P. Chr. Paardenkooper.
Ds. T. Cabaret was predikant van de Gereformeerde Gemeente te 's-Gravenpolder (1954). In 's-Gravenpolder werd ds. Cabaret vervolgens predikant van de Gereformeerde Gemeente in Hersteld Verband (1957). Op dertig maart 1958 werd ds. Cabaret voorganger in Den Haag bij de Oud Hervormde Gemeente.
Deze serie over het Hooglied telt 63 preken en bestaat uit zeven delen met elk negen preken.
Als u op onderstaande link klikt, kunt u dit artikel bekijken en bestellen:
Website
www.boekenstek.nl...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Goudswaard
5x bekeken
0x bewaard
Sinds 21 jan '26
Advertentienummer: a1521978211
Populaire zoektermen
geschiedenis van de lage landen jaap ter haaralgemene geschiedenis der nederlandengeschiedenis van nederland in 100 kaarten10.000 jaar geschiedenis der nederlandengeillustreerde vaderlandse geschiedenisgeschiedenis van de lage landende grote geschiedenis van een klein landgeschiedenis des vaderlandsterug in het vaderlandvoor koningin en vaderlandonze vaderlandse geschiedenisvaderlandse geschiedenisjaap ter haar geschiedenisvolk en vaderlandachterwand in Vrachtwagen-onderdelendodge b250 in Overige Auto-onderdelenvelvet stoelen in Tafels | Eettafelshaasteren 550 in Denksport en Puzzelsnijntje stoelverkleiner in Kinderstoelendecoratieve brandblusser in Lampen | Losse lampenoldelft in Militaria | Algemeensesamstraat figuurtjes in Poppetjes en Figuurtjesfietsdrager voor op dissel in Caravan accessoiresmartin visser eetkamerstoel in Stoelen