Wir schaffen das! (9789035144347, Frank Vermeulen)

€ 5,99
Verzenden
00sinds 14 mei. '25, 00:08
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Wir schaffen das!
Uitgeverij: Bert Bakker
ISBN: 9789035144347
De Europese vluchtelingencrisis dreigt in Duitsland de proporties aan te nemen van de grootst denkbare ramp. Het asielsysteem is ineengestort, net als het nieuwe Duitse zelfbeeld van ontspannen levensgenieters. De gastvrijheid van de Duitse Willkommenskultur stuit op de grenzen van vreemdelingenhaat en racisme. Hoeveel komen er nog? Kan Duitsland dit aan? Wat betekent de komst van zo veel mensen met een totaal andere cultuur voor de eigen Duitse identiteit? Bezorgde burgers marcheren door de steden. Neonazi's terroriseren asielzoekers en steken hun huizen in brand. De rechts-populistische partij AfD bepleit het neerschieten van vluchtelingen aan de grens. En bondskanselier Angela Merkel mag dan in het buitenland geprezen worden om haar standvastige 'Wir schaffen das'-mentaliteit, maar in eigen land raakt zij geïsoleerd en zoekt zij de weg terug naar aanscherping van het asielbeleid.
Wir schaffen das! vertelt hoe de Duitsers in een halfjaar van optimistische globalisten veranderden in benauwde grensbewakers van de eigen identiteit.
Frank Vermeulen (1958) was van 2012 tot 2016 correspondent voor NRC Handelsblad in Berlijn.

Gratis verzending bij besteding vanaf €30 euro (daaronder €3,50 euro verzendkosten)
Zeer scherpe prijzen. Ons aanbod is beperkt OP=OP!


Onze boeken zijn nieuw en ongelezen er kan echter een minimale beschadiging aanwezig zijn zoals een klein vouwtje, deukje, knikje etc. Al onze boeken met de conditie "als nieuw" zijn geschikt om cadeau te geven. Kijk naar de exacte conditie op onze website.

www.boeklin.nl
info@boeklin.nl
WhatsApp: 06-41130455

Voor meer informatie over dit artikel of direkt bestellen, klik op onderstaande link:
Advertentienummer: a1513746364