Verademing 9789049960100 Bram Bakker

€ 22,70
Verzenden
40sinds 21 dec. '24, 09:13
Deel via
of

Kenmerken

AuteurBram Bakker
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789049960100
Jaar (oorspr.)2009

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Verademing
Auteur: Bram Bakker
ISBN: 9789049960100
Conditie: Als nieuw

Bewust minder snel ademen werkt preventief en genezend. Je kunt het zelf doen en voelen. Daar heb je verder niets voor nodig. Simpel, krachtig, zonder bijwerkingen.


De boeddhistische monnik, de topsporter en de gezonde mens hebben met elkaar gemeen dat ze, in rust, niet te snel ademhalen. Wanneer geen inspanning is vereist is een gezonde ademfrequentie namelijk vier tot acht keer per minuut.
Veel mensen ademen echter continu veel sneller, tot wel meer dan twintig keer per minuut. Dat is zinloos en energievretend en is de oorzaak van uiteenlopende lichamelijke en geestelijke klachten als burn-out, depressie, overgewicht, hartkloppingen, hoge bloeddruk, concentratieproblemen, hoofdpijn, rugpijn, slaapproblemen, copd, obstipatie en angststoornissen. Hoe komt dit? Wat gebeurt er dan in je lijf? En wat kun je er zelf aan doen om het op te lossen? Daar gaat dit boek over.

Koen de Jong (1979) studeerde psychologie en heeft een jaar als semi professional in Spanje gefietst. Sinds 2006 geeft De Jong bij Kiwi Amsterdam sportadviezen en ontspanningsoefeningen voor sporters. Naast zijn praktijk werkt De Jong als freelancer voor De Gooi en Eemlander en Wielermagazine. De Jong fietst en loopt nog steeds, leegt zijn hoofd met Vipassana-meditatie, woont samen met Pauline en is vader van twee zoons.
Bram Bakker (1963) is schrijver en psycholoog. Hij werkte als psychiater op zeer uiteenlopende plekken, en deed onderzoek aan Yale University in de VS. Hij schreef voor Psychologie Magazine, Vrij Nederland en Het Parool en het Maandblad Geestelijke volksgezondheid. Columns van zijn hand verschijnen in het Algemeen Dagblad, JAN en Revu. Hij is tevens auteur van kritische en controversiële boekenTe gek om los te lopen (2003), Loden last (2004, met Bram Hulzebos),Te zot voor woorden (2005). In 2008 zijn Te gek en Te zot gebundeld in de Rainbow-pocket Cowboy in de psychiatrie.




Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1509122536