Marja Visser   Dik voor mekaar  Handreiking voor een breed d

200sinds 13 jun. '25, 07:22
€ 5,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen

Beschrijving

Marja Visser   Dik voor mekaar  Handreiking voor een breed draagvlak 184 blz

Lichte schade voorkant kaft (zie foto)

Dit boek is geen anti-dieetboek. Het is ook geen boek tegen slank zijn. Het is een boek geschreven voor al diegenen die rondlopen met het idee dat dik zijn, na ziek zijn en dood zijn, het ergste is dat een mens kan overkomen.
Marja Visser laat je zien dat dik zijn mag. Dat dik zijn geen probleem hoeft te zijn en dat het niet betekent dat je het respect van je medemens moet missen.

Dik voor Mekaar is geschreven voor wie er genoeg van heeft om in staat van beschuldiging te worden gesteld, simpel vanwege het feit dat hij of zij niet beantwoordt aan het ons opgedrongen ideaalbeeld van slank, jong en flitsend.
Marja Visser trekt ten strijde, maakt van rond geen punt en zet een streep onder de lijn met de woorden: 'Het wordt tijd dat je wat doet aan je gewicht:  ACCEPTEER HET!'

Marja Visser (1948) is geboren te Amsterdam. Zij werkt en woont nu in Almere.
Na haar gymnasiumopleiding was zij jarenlang werkzaam als gemeenteambtenaar in de sociale sector. Naast het werk voor het contactbemiddelingsbureau 'Dik voor Mekaar' is zij voorzitter van de 'Bond van Formaat', die 'dikcriminatie' bestrijdt en (zelf)acceptatie van dikke(re) mensen nastreeft.
Als beëdigd tolk-vertaler is zij regelmatig werkzaam voor politie, justitie en notariaat.
Marja Visser is moeder van twee kinderen en zij houdt ook van zon, katten, bloemen, sneeuwpoppen en chocoladeletters.
Advertentienummer: m2278761751