Moest Jezus sterven? : kanttekeningen bij een cruciale

€ 5,45
Verzenden
00sinds 4 sep. '24, 16:58
Deel via
of

Kenmerken

AuteurAndre P. van de
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789024294008
Jaar (oorspr.)1998

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Moest Jezus sterven? : kanttekeningen bij een cruciale kwestie
Auteur: Andre P. van de
ISBN: 9789024294008
Conditie: Als nieuw

De klassieke verzoeningsleer - dat Jezus voor onze zonden moest sterven - is de laatste decennia in diskrediet geraakt. André van de Beld wil deze leer voor vandaag opnieuw vruchtbaar maken, niet door de traditie eenvoudig te herhalen, maar door in te gaan op de moeiten die velen ermee hebben.
Hij probeert 'harde' maar onopgeefbare elementen acceptabel te maken, en belemmerende misverstanden uit de weg te ruimen. Daarbij komen thema's ter sprake als de noodzaak van Jezus' dood, de vraag of Jezus van God gemarteld en gekruisigd moest worden, alsook de eeuwenoude opvatting dat Jezus God moest zijn om verzoening voor de wereld te kunnen bewerken. Ook pleit de auteur aan de hand van de Schrift voor een andere plaats van de verzoening binnen het geloof, zodat verzoening geen alibi kan worden om de aardse werkelijkheid te ontvluchten. Ten slotte komt de achterliggende vraag aan de orde of mensen die niet geloven (voor eeuwig) verloren gaan.
Een helder geschreven boek dat een brug wil slaan tussen verleden en heden.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505311218