ZES UREN EEN VRIJDAG 9789063181666 Max Lucado

€ 39,75
Verzenden
20sinds 13 jan. '25, 15:36
Deel via
of

Kenmerken

AuteurMax Lucado
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789063181666
Jaar (oorspr.)2000

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: ZES UREN EEN VRIJDAG
Auteur: Max Lucado
ISBN: 9789063181666
Conditie: Als nieuw

Wanneer er een orkaan opkomt, weet iedere zeeman dat men het anker diep moet werpen.

Soms kan het hevig stormen in ons leven. Misschien zit u er op dit moment wel middenin.
In dit boek gaat het over drie veel voorkomende stormen:

Zinloosheid. Alles gaat u voor de wind... maar het uiterlijke succes biedt geen antwoord op de vragen waarvan u 's nachts wakker ligt: wat is de zin van dit alles?

Mislukking. Wat u zich zo heilig had voorgenomen nooit te zullen doen, hebt u toch gedaan... een afgang!

Eindigheid. Plotseling moet je iemand missen waarvan je zo zielsveel hield...

'Stormen zullen er komen, orkanen zelfs,' zegt Max Lucado realistisch. Maar we hoeven ze niet zonder moed en hoop te doorstaan. Werp het anker van uw leven uit in diep water, bij de ankerpunten die Jezus tweeduizend jaar geleden heeft laten zinken - in zes uren tijd, op één vrijdag. Ze heten: Ons leven is niet zinloos. Onze mislukkingen zijn niet fataal. Onze dood is het einde niet.

De boodschap van Lucado is, dat wie zich aan deze "onontkenbaarheden" verbindt, iedere orkaan kan doorstaan.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1509758320