Elshout, Ds. A.; De steen afgewenteld

€ 4,00
Ophalen of Verzenden
281sinds 22 mar. '25, 09:55
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen

Beschrijving

Titel: De steen afgewenteld
Auteur: Ds. A. Elshout


Beschrijving:
Preken voor de Lijdenstijd, Pasen en Pinksteren
Ds. A. Elshout diende de Gereformeerde Gemeenten van 1955 tot 1991. Hij was achtereenvolgens predikant van de gemeenten Utrecht, Scheveningen, Artesia (USA), Kalamazoo (USA), Slikkerveer, Zoetermeer, en als laatste - opnieuw - Scheveningen.
Hij wist zich in het bijzonder geroepen om de kleinmoedigen te vertroosten. Vanwege zijn bewogenheid met hen die psychisch lijden is hij ook buiten de eigen kring geen onbekende gebleven. Zijn boeken "Een helpende hand" en "Nogmaals een helpende hand" zijn bij velen bekend.
Vele zullen in deze prekenbundel zijn gunnende en ongekunstelde prediking herkennen. Zijn diep verlangen om Christus aan te wijzen en aan te prijzen, als de bekwame en gewillige Zaligmaker van zondaren, klinkt in deze preken duidelijk door.


Uitgave: 1998
Uitgeverij: Mes
Aantal pagina's: 140
Bindwijze: hardcover


Bijzonderheden staat van het boek:
– net exemplaar (geen ezelsoren, onderstrepingen etc.).


Kijk ook eens bij mijn andere advertenties (theologie, psychologie en geschiedenis).
Eventuele verzendkosten zijn voor de koper.


Op zondag ontvangt u geen reactie van mij omdat ik dan een andere invulling van de dag heb.
Advertentienummer: m2248535488