Zuster Sonja '' WAAR GELEDEN EN GELACHEN WORDT ''.

€ 3,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
60sinds 9 mei. '25, 07:47
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
AuteurZuster Sonja

Beschrijving

Waar geleden en gelachen wordt, schetsen uit het ziekenhuisleven door zuster Sonja, een uitgave van G.F. Callenbach N.V. te Nijkerk.

Dit boek met zéér eenvoudige schetsen, ‘uit het ziekenhuisleven’, een ware verademing voor den recensent. Deze zuster - haar russische voornaam zal wel pseudoniem zijn - schrijft haar vertelsels voor de vuist weg en met de zorgeloosheid der naïveteit. Natuurlijk draagt het proza daarvan de lidtekens en we zouden onwaarheid zeggen, indien we beweerden, dat ze het sieren!
Maar er zit toch wel wat aantrekkelijks in deze ziekenhuis-verhaaltjes. Als er wat meer zorg aan besteed was, zouden ze best een representabel boek hebben kunnen vormen, de technische zorg van den drukker méér waard dan nu. Maar de schrijfster-verpleegster heeft met haar naïveteit toch wel een en ander bedorven. Ze denkt nú, dat ieder lezer alles precies even belangrijk vindt en vooral ook even ‘zielig’ als zijzelf en vergeet, dat, die haar boek opnemen, outsiders zijn.

Het is de derde druk.

Een gebonden boek.

Voorin zijn de namen uitgegumd.
Er staat nog een 8 met pen in.
Advertentienummer: m2266187110