Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2000
Auteur
Simon Oomius

Beschrijving

Dr. Simon Oomius werd in 1630 te Heenvliet geboren. Hij was tal van jaren predikant van Purmerland, nabij Purmerend gelegen. Na enige tijd als legerpredikant gediend te hebben, bracht hij nog een lange ambtsperiode door in de stad Kampen. Hij huwde daar met een dochter van burgemeester Worst.Oomius was een zeer belezen man, thuis in de klassieken, kerkvaders, hervormers en Engelse praktikale auteurs. Ook kende hij de Rooms Katholieke theologie en bestreed deze fel. Hij schreef minstens 30 boeken, waaornder enkele zeer uitgebreide over de praktijk der godzaligheid. Want daarin was hij bijzonder thuis.

Dit boek gaat over de inwerping van godslasterlijke gedachten, zowel tot noodzakelijk onderricht, als tot vertroosting van vele treurigen te Sion.

Getrouwelijk overgezet in hedendaagse spelling door ds. J. van der Haar, emeritus predikant van de Nederlands Hervormde Kerk te Houten.

Het boek verkeert in nieuwstaat.

Uitgever: de Schatkamer 
Jaar van uitgave: 2000
Inhoud: 104 blz.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Alphen aan den Rijn
56x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 jul '25
Advertentienummer: m2291992373