In de verdediging / Patricia Rushford (Angie Delaney 1)

80sinds 12 aug. '25, 11:14
€ 3,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 999,00
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen

Beschrijving

Roman. Heel netjes gelezen paperback, naam op voorblad. 368Blz.
Bieden vanaf €3 via het biedblokje.
Angie Delaney houdt van haar werk als politieagente, maar niet van het geweld dat daar soms bij nodig is. Wanneer ze uit zelfverdediging een twaalfjarige zwarte jongen neerschiet, is ze dan ook zeer ontdaan. Ze wordt op non-actief gesteld terwijl de toedracht wordt onderzocht.
Angie weet dat ze één schot heeft gelost. Toch heeft ze er drie gehoord. Wie loste de andere schoten? Heeft ze toch meerdere keren gevuurd, zonder het te beseffen? Deze vragen achtervolgen haar. Ondertussen wordt ze in de media afgeschilderd als een racist, een gewelddadige agent, een bedreiging voor de samenleving. En het onderzoek naar de toedracht levert alleen maar meer vragen op.
In haar strijd om haar naam te zuiveren krijgt angie hulp van de aantrekkelijke agent Callen. Dat plaatst haar voor nieuwe problemen. Voordat ze antwoord kan vinden op haar vragen, moet ze niet alleen haar werk, maar ook haar privéleven onder de loep nemen en belangrijke keuzes maken.
Advertentienummer: m2298893151