Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2010
Auteur
Christopher J. H. Wright

Beschrijving

Christopher J. H. Wright - De God die ik niet begrijp

Boek in zeer goede staat.
Alleen hoek rechtsonder heeft een kreuk: zie de foto's.
9789055604302

Ondertitel: over lastige geloofskwesties

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 240

Contributors: Jetty Huisman

Laten we eerlijk zijn: we begrijpen niet alles van God. We hebben op sommige kwesties gewoon geen goed antwoord, hoe groot ons geloof ook is. Voor sommigen kunnen zulke zaken echte drempels worden om nog van harte te geloven. Of meer nog: deze kwesties kunnen ertoe leiden dat hun vertrouwen op God wordt geschaad.

Wright pakt een aantal van deze lastige vragen op. Hij laat zien dat ons verstand niet alles kan en hoeft te begrijpen, en dat het goed is om de pijn en het lijden die dat kan veroorzaken te erkennen. De volgende kwesties komen aan de orde: het kwaad en het lijden, het geweld van Israël tegen de Kanaänieten, het mysterie van het Kruis en de jongste dag.

Christopher J.H. Wright is een toonaangevend theoloog en inspirator voor vele predikanten, onder meer door zijn boek The mission of God. Hij woont in Londen en is daar directeur van Langham Partnership International.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Goudswaard
35x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 nov '25
Advertentienummer: m2334413879