Passage to mutiny ; door Alexander Kent #Maritiem

€ 5,50
Ophalen of Verzenden
70sinds 12 mar. '25, 18:30
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
Jaar (oorspr.)1976
AuteurAlexander Kent

Beschrijving

Verzenden: 3,75 euro / Of 3,25 euro naar een ophaalpunt van DHL.
Volledige titel: A passage to mutiny. A richard Bolitho story.
Engelstalig (!) boek.

Een van de in totaal 68 spannende historische romans die Douglas Edward Reeman (1924-2017) schreef onder zijn pseudonym Alexander Kent. Dit is een titel uit de Richard Bolitho reeks waain deze Kapitein van de Royal Navy met zijn schip en bemanning van The Tempest avonturen beleeft in de grote oceaan (stille zuidzee), een gebied dat bijna 1/3 van de aarde beslaat.
Na zijn actieve carriere bij de Britse Marine in de tweede wereldoorlog bracht Reeman zijn eerste zee-avonturen roman uit in 1958 waarna een wereldwijd succes volgde. In dit boek uit 1976 beleven we wederom de nodige spanning, intrige en weer en wind met een verhaal geinspireerd op de rijke geschiedenis van ontdekkingen en opstand in de grote oceaan met een stijl die doet denken aan die van Patrick O'Brian die ook een lange reeks zee avonturen beschreef (te beginnen met: Master & Commander).

Boek: Tweedehands en gebruikt maar in zeer goede staat. Nauwelijks slijtage aan de kaft (zie fotos). Lichte vergeling der bladzijden en een beetje bestoft aan de zijkant. Geen namen, inscripties, vlekken of vouwen in het boek.
Format: Grote pocket tussen 3/4 en 1/2 formaat in.
Engelstalig, 319 bladzijden.
Uitgegeven: Eerste uitgave was in 1976. Dit is de Arrow pocket versie uit 1977.

Zoals altijd op te halen in Groningen. eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.
Advertentienummer: m2245047092
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...