R. Daumann - Tatanka-Yotanka De Ondergang van de Dakota's

€ 10,00
Ophalen of Verzenden
20sinds 23 mei. '25, 10:16
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)1981
AuteurRudolf Daumann

Beschrijving

Gebonden hardcover in staat van nieuw!

R. Daumann - Tatanka-Yotanka De Ondergang van de Dakota's

Rudolf Daumann

Dit is het epos over een volk, dat strijdt voor zijn bestaan.
Men zou het werk een Ilias van de Indianen kunnen noemen.
Een boek dat eindelijk eens afrekent met de valse romantiek en sentimentaliteit van de indianenliteratuur, die iedereen in zijn jeugd te slikken heeft gekregen.

Het is dus geen indianenboek in de gebruikelijke zin van het woord. Het is een boek voor voor vaders en zonen; voor iedereen, die nog één keer een indianenboek wil lezen.
Bovendien is het een echte roman, die juist door de geweldige documentatie aan overtuigingskracht gewonnen heeft. Een meeslepend verhaal vol kleurrijke figuren en fantastische situaties. Na de crisis van 1873 is Amerika vol mensen die bedrogen zijn, die alles verloren hebben en die nu opstaan om voor hun rechten te strijden. Om die dreiging af te wenden belooft men deze mensen een half continent, het land der Indianen. 'Neem het, alles is vrij! De staat zal zich wel over de Roodhuiden ontfermen!'
Hoe de staat dat deed heeft de schrijver weergegeven.

494 pagina's
865 gram
B.V. Uitgeversbedrijf Het Goede Boek - Huizen
Standaard Uitgeverij - Antwerpen
ISBN 90 240 0533 7
1981

kijk ook eens naar mijn andere advertenties
afhalen aan de deur mogelijk
opengeklapt verpakt verzenden met PostNL 4,25
anders pakketPostNL 6,95
Advertentienummer: m2271053120