Opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw 9789033002762

€ 10,20
Verzenden
260sinds 11 okt. '24, 08:04
Deel via
of

Kenmerken

AuteurJan Postma
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789033002762
Jaar (oorspr.)2013

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw
Auteur: Jan Postma
ISBN: 9789033002762
Conditie: Beetje gebruikt

Jan Postma (Hurdegaryp 1932) werkte vanaf 1954 in diverse functies bij de politie in Amsterdam, Katwijk en Hilversum. Hij werd met name bekend als schrijver van de jeugdseries De vliegende brigade en Wolf de speurhond. Zijn hond Centho, samen met de auteur afgebeeld op de cover, speelde rollen in meerdere televisieseries.
De auteur beschrijft in dit boek een aantal opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw, waaronder het verhaal van IJje Wijkstra, die in 1929 in Lucaswolde vier veldwachters om het leven bracht en dat van de beroemde kunstvervalser Han van Meegeren.
Daarnaast heeft Postma uitgebreid geput uit zijn dagelijkse politiepraktijk. Moord, de slipjesverzamelaar, de potloodventer en niet te vergeten de vissnijder passeren de revue. Ook biedt hij een doorkijkje naar de internationale politieorganisatie Interpol.
Opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw verscheen eerder onder de titel Bloedbad in Lucaswolde. Voor deze uitgave zijn de verhalen op onderdelen geactualiseerd.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1506605659