60 jaar televisie in Nederland 9789460680458

€ 7,30
Verzenden
00sinds 18 apr. '25, 07:47
Deel via
of

Kenmerken

AuteurBert van der Veer
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789460680458
Jaar (oorspr.)2011

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: 60 jaar televisie in Nederland
Auteur: Bert van der Veer
ISBN: 9789460680458
Conditie: Beetje gebruikt

60 Jaar Televisie in Nederland is een compleet overzichtswerk dat tot stand is gekomen in nauwe samenwerking met het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid. Van Snip en Snap tot De Lamas, van Johnny en Rijk tot GTST en van Open het Dorp tot Boer zoekt vrouw en The Voice of Holland: ze staan er allemaal in. Het boek biedt uitgebreide informatie over het ontstaan van de televisie en de geschiedenis van tal van programmas. Ook feiten over presentatoren en omroepen, niet eerder gepubliceerde fotos en heel veel verhalen, weetjes en anekdotes worden overzichtelijk gepresenteerd. Bij het boek zit een dvd met bijna 3 uur unieke televisiefragmenten uit de afgelopen 6 decennia, samengesteld door Bert van der Veer en Het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid. Deze dvd maakt het overzicht van 60 jaar televisie in Nederland compleet.

60 Jaar Televisie in Nederland is een prachtige uitgave met een unieke dvd voor iedereen die herinneringen wil ophalen aan goede oude tijden, aan prachtige series en aan unieke televisiefragmenten.


Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1512890645