Kenmerken

Auteur
Bram Bakker
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789029528764
Jaar (oorspr.)
2019

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Bestel direct op onze website!

Titel: Ultra
Auteur: Bram Bakker
ISBN: 9789029528764
Conditie: Als nieuw

Hét hardloopboek voor iedereen met een lange adem

Het lijkt bijna een wet bij hardlopers: hoe ouder, hoe verder. Zou dat zijn omdat ze trager en bedachtzamer worden? En hun leven minder hectisch en meer gelijkmatig verloopt, net als de lange afstanden?


Na boeken over de halve en de hele marathon verkende Bram Bakker (inmiddels 55) ook de afstanden áchter de marathon. In Zuid-Afrika liep hij meerdere keren de Two Oceans Marathon (56 km) en de Comrades (89 km), vergelijkbaar met onze Elfstedentocht. Vanuit zijn eigen ervaringen als hardloper en psychiater neemt Bram Bakker de ultraloper onder de loep.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
5x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: a1517811827