Kenmerken

Auteur
Susanne Verzuu
Conditie
Gelezen
Productnummer (ISBN)
9789022546376
Jaar (oorspr.)
2006

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: De jaren zeventig van schoolbank.nl
Auteur: Susanne Verzuu
ISBN: 9789022546376
Conditie: Beetje gebruikt

De jaren zeventig! Het haar van de leraar was vaak even lang en uitbundig als dat van zijn leerlingen. Er ontstonden verschillende muziekstromingen: rockbands als The Who, The Rolling Stones en Kiss beleefden hun hoogtepunt; Abba won in 1974 het songfestival, Bob Marley zorgde in 1975 met No Woman No Cry voor een doorbraak van de reggae, terwijl tegelijk de punk opkwam - The Clash, Sex Pistols - de disco met Donna Summer, Gloria Gaynor en Chic. In Nederland zong George Baker naast Rob de Nijs. En duizenden meisjes droomden van Donny Osmond.
Geen kamer kon zonder oranje, bruin en paars. Plateauzolen en hanenkammen zorgden voor extra lengte. Broekspijpen waren wijd, wijder, wijdst.
De herinneringen van de leden van SchoolBANK.nl zijn een feest van herkenning!

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 sep '25
Advertentienummer: a1518409415