Kenmerken

Auteur
Kees Sluys
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789046820988
Jaar (oorspr.)
2016

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Bestel direct op onze website!

Titel: De ontdekking van Dafne
Auteur: Kees Sluys
ISBN: 9789046820988
Conditie: Als nieuw

De ontdekking van Dafne en andere verhalen uit de Nederlandse atletiekgeschiedenis


Een Nederlandse sprinter die medailles won bij de Olympische Spelen, een hoogspringer die maar vijf centimeter van het wereldrecord verwijderd bleef, discuswerpers in de wereldtop... onze atletiekgeschiedenis is rijker dan je zou denken.


In zijn boek maakt Kees Sluys een fascinerende rondgang door de boeiende atletiekgeschiedenis van Nederland. Te beginnen met selfmade man Jan Brasser, die bij de Olympische Spelen van Berlijn indruk maakte op de tienkamp. Hij vertelt het verhaal van de 'beste blanke sprinter' Tinus Osendarp, van tienkamper Eef Kamerbeek en van sprintster Wilma van den Berg, de 'gazelle van de Europese atletiekarena's'.


Hij buigt zich over het formidabele werptrio Cees Koch, Erik de Bruin en Rutger Smith, en uit zijn bewondering voor de langeafstandloper Jos Hermens, hoogspringer Ruud Wielart en hardloopster Ellen van Langen. En natuurlijk beschrijft hij de onweerstaanbare opkomst van Dafne Schippers, het grootste sprinttalent sinds Fanny Blankers-Koen.


Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 jan '26
Advertentienummer: a1521786552