Kenmerken

Auteur
Hein Bloemink
Conditie
Nieuw
Productnummer (ISBN)
9789463655491
Jaar (oorspr.)
2023

Beschrijving

Gratis verzending vanaf € 30,00 aan boeken! Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 14.00 uur.


Kijk op Roelants.nl voor de actuele voorraad en levertijd!


Boekgegevens:
Titel:
Auteur: Hein Bloemink
Uitgever:
Bindwijze: Paperback
ISBN: 9789463655491
Pagina's: 236
Taal: Nederlands
Conditie: Nieuw

Flaptekst

Inspiratie is een onmisbare factor in ons leven. Een gave van de natuur waarmee we uit de donkere diepten van ons (onder)bewustzijn ideeën kunnen ophijsen, waaruit kunst ontstaat. In Brainwaves! gaat het over popmuziek. Het bedenken van een melodie, thema, tekst. Ik neem je mee in mijn zoektocht naar de inspiratiebronnen van beroemde hits. Ik behandel de ontstaansgeschiedenis van 41 songs; het zijn verhalen waardoor je ze waarschijnlijk nóg mooier gaat vinden. Ik hoop ook dat je door dit boek gaat geloven in jouw eigen creativiteit.Brainwaves is mijn ode aan de inspiratie!Hein Bloemink (1961) is journalist, schrijver en presentator. Hij is sinds 1995 uitgever/redacteur van Haren de Krant, schreef meerdere romans en werkt als freelance communicator in de zorg. Hein maakt deel uit van een muziekgenootschap en heeft als hobby pianospelen en drummen.


Direct afhalen?

Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?

Voorradige boeken besteld van maandag t/m vrijdag voor 14.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.

Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 jun. '26
Advertentienummer: a1528048558