Paulien Cornelisse - Taal is zeg maar echt mijn ding

Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,20
10sinds 17 mei. '25, 11:08
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
AuteurPaulien Cornelisse

Beschrijving

Paulien Cornelisse schrijft over taal. Niet over hoe het zou moeten, of hoe verschrikkelijk het is dat er mensen zijn die ‘groter als mij’ zeggen. Nee. Het gaat over taal zoals die op dit moment gesproken wordt. Dat is soms walgelijk, en soms aandoenlijk. Wat volgens Paulien Cornelisse in ieder geval vaststaat, is dat mensen bíjna nóóit zeggen wat ze bedoelen. ('Als ik even heel eerlijk ben' lijkt de opmaat tot vriendelijk commentaar, maar is meestal de inleiding tot keiharde kritiek onder de gordel). Veel mensen vinden dat wij ons vooral door het gebruik van taal onderscheiden van de wilde beesten. Paulien Cornelisse ziet taal niet als een teken van civilisatie, maar meer als een voortzetting van omgangsvormen uit de oertijd. We zijn nog steeds bezig elkaar te vlooien en tegen elkaar te gillen, alleen doen we dat nu op een veel ingewikkelder manier. Je hebt ook mensen die niet willen toegeven dat de discussie inmiddels een ruzie aan het worden is. Die zeggen bijvoorbeeld: ‘Grappig dat je dat zegt,’ terwijl het helemaal niet grappig is.

Paperback in prima staat, zo goed als nieuw
Het boek kan door de brievenbus, verzendkosten zijn 4,20 euro.
En dan kan er nog een vergelijkbaar boek bij.

Maar als pakketje naar een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, en dat geldt dan voor een pakket tot 10 kg! (thuisbezorgd 6,45 euro)

Kijk dus ook eens bij mijn andere advertenties voor nog veel meer non-fictie boeken voor volwassenen en boeken in andere talen (engels, spaans etc)
Of neem een kijkje bij mijn andere accounts voor fictie of kinderboeken.
Zoek op koopjeskoffer en je komt vanalles tegen. Ook veel UITVERKOOP boeken!
En kun je het niet vinden vraag er dan gerust naar.

de Koopjeskoffer
bezoekadres: van Hogendorpplein 36
Alleen op afspraak
Advertentienummer: m2269006720