Het brilletje van Tsjechov - Michel Krielaars€ 4,00
Het Rosie Project & Effect - Graeme Simsion
60sinds 3 jun. '25, 14:19
€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Kenmerken
ConditieGelezen
Jaar (oorspr.)2014
AuteurGraeme Simsion
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 336
Contributors: Linda Broeder
'Spannend, nerdy, lief en grappig. Het Rosie Project wordt een wereldwijde hit.' NRC Handelsblad
De autistische Don Tillman doceert genetica aan de universiteit. Hij is superintelligent, kan geweldig koken en is op zoek naar een vrouw. Door zijn sociale onhandigheid is hij echter nooit verder gekomen dan een eerste date. Met behulp van een zestien pagina's tellende vragenlijst hoopt hij zijn perfecte partner te vinden.
Dan komt Rosie Jarman in zijn leven: verre van perfect, maar wel intelligent en mooi. En ze is ook op zoek naar haar biologische vader - een zoektocht waar Don haar misschien bij zou kunnen helpen.
De Australiër Graeme Simsion veroverde de wereld met zijn debuutroman Het Rosie Project. Lees ook de opvolger Het Rosie Effect.
'Een van de meest innemende, charmante, fascinerende literaire personages die ik in lange tijd heb ontmoet.' The Times
'Geestig debuut over de eigenaardigheden van een begaafde autist.' De Volkskrant
Advertentienummer: m2275117631
Populaire zoektermen
jan sanders in Humorwen er maar aan maike meijer in HumorHumor in Boekenmoppen in Humorlachen in Humorfokke en sukke in Humorkees van kooten in Humorproject gezondproject gezond in Boekenproject gezond winterproject gezond boekproject gezond boek 1 in Boekenproject gezond boek in Kookboekenhet rosie effectfunko pop freddie mercurycito oefenboek groep 7h11 led canbus in Verlichtingford veendamcc530aifor williams autotransporterolieafscheider compressorpeterbilt modelbouwverzorgingsmand in Kinderen en Baby'sbespanning in Tennis