Kenmerken

Conditie
Gelezen

Beschrijving

U hebt al met Microsoft Access gewerkt en u bent vertrouwd met de basisfuncties ervan? Dan is het tijd om een stapje verder te gaan en met het programmeren te beginnen.
In dit boek wordt stap voor stap getoond hoe u Access-databases perfect op uw behoeften afstemt met macro's en VBA-modules die u zelf hebt geprogrammeerd.
Zo kunt u met Access bijvoorbeeld doelgericht naar namen en gegevens zoeken, een aangepast invoermasker gebruiken, ingevoerde waarden verwerken en automatisch berekeningen uitvoeren.
In het eerste deel vindt u alle informatie die u nodig hebt om macro's te programmeren. Formulieren synchroniseren, gebeurtenissen sturen, groepsmacro's en submacro's maken, in volledige tekst zoeken, kengetallen en cijfers automatisch toewijzen - dit alles wordt hier op een begrijpelijke manier verklaard aan de hand van een praktijkvoorbeeld.
Even moeiteloos brengt het tweede deel van dit boek u de basisbeginselen van programmeren in VBA bij. Hier leert u variabelen, constanten, operators en arrays gebruiken en kleine VBA-programma's met query's en lussen schrijven, die met één muisklik het gewenste resultaat opleveren.

Aantal blz.: 271
Formaat (lengte x breedte x dikte): 24 x 17 x 2
Paperback
Conditie: zeer goed
Brievenbuspost 550 gram

Ik heb veel boeken in de verkoop. Slechts een deel hiervan staat op marktplaats. Wil je de volledige lijst in excel, stuur me dan even een mail.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Stadskanaal
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 dec '25
Advertentienummer: m2349214088