Supercito, voetbalschoenen en sms-alarm 9789025111274

€ 3,90
Verzenden
120sinds 15 okt. '24, 08:02
Deel via
of

Kenmerken

AuteurGonneke Huizing
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789025111274
Jaar (oorspr.)2010

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Supercito, voetbalschoenen en sms-alarm
Auteur: Gonneke Huizing
ISBN: 9789025111274
Conditie: Echt gebruikt

Nigel wil topvoetballer worden en heeft daar alles voor over. Veel trainen natuurlijk, gezond eten, op tijd naar bed zelfs verkering met Valerie, omdat haar vader het voor het zeggen heeft bij de regionale profvoetbalclub.
In zijn logboek schrijft hij alles op over zijn pogingen om in de selectie te komen, maar ook over zijn laatste jaar op de basisschool , de Cito-toets, zijn vrienden, Fleur en over het naderende afscheid van groep 8.

Supercito
Vandaag was de laatste dag van de Cito-toets. Ik vind het bijna jammer dat het voorbij is. Ja, toetsje maken, lekker snoepen in de klas en een dubbel zo lang speelkwartier, helemaal goed.

Voetbalschoenen
Ik ga dit jaar voetballen in het D2 team van mijn club, maar ik wil het liefst in de D1 of nog beter: de jeugdselectie van de regionale profvoetbalclub en dan van daaruit naar Jong Oranje.

Sms-alarm
Vlak voor ik naar bed ging had ik weer een smsje:
Ik zie jou altijd. Je gedraagt je op het veld als een echte arro! Eens kijken of je met een gebroken poot nog zoveel praatjes hebt. Pas maar op!
Van: iemand die jou kent



Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1506787043