Niek de Groot gaat uit zijn dak€ 5,00
Liz Pichon - Tom Groot Ja! nee. misschien
560sinds 19 apr. '25, 16:18
€ 6,00
Ophalen
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2015
AuteurLiz Pichon
Beschrijving
Ondertitel: (misschien)
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 264
Contributors: Ieske van Heek
'Ja! Nee. Misschien...' is deel 8 in de megapopulaire kinderboekenserie over Tom Groot. Dit keer staat alles in het teken van de kofferbakverkoop.
De grote kofferbakverkoop komt eraan en de moeder van Tom is helemaal uitgelaten. Maar Tom heeft zo zijn eigen plannetjes. Zal het hem lukken om een step te vinden, zijn chagrijnige zus Delia uit haar kamer te krijgen en zijn stripverzameling te redden?
Kinderen vanaf 9 jaar moeten ongetwijfeld weer keihard schaterlachen om 'Ja! Nee. Misschien...'. En ook fans van 'Het leven van een loser' zullen smullen van deze reeks!
De dagboeken van Tom Groot, die vol staan met lollige tekeningetjes en doedels, zijn al jarenlang waanzinnig populair. Sinds 2011 zijn er wereldwijd al 11 miljoen exemplaren van verkocht en de boeken verschijnen inmiddels in meer dan 40 talen. Auteur en illustrator Liz Pichon won met de serie onder andere de Roald Dahl Funny Prize voor het grappigste Britse kinderboek.
Advertentienummer: m2259192694
Populaire zoektermen
niek de groottom grootde waanzinnige boomhut 10franse kinderboekende hut van oom tomKinderboeken | Jeugd | 10 tot 12 jaarmisschien wisten zij alles50 jaar kameleon12 regels voor het levenniek de grootpichontom grootfantasia 1 tm 10tom sawyervrijbuiter tannon 320 in Tentenbose uts 20 in Home Cinema-setsplaymobil 6295 in Speelgoed | Playmobilmd disc in Walkmans, Discmans en Minidiscspelersminidisc remote in Walkmans, Discmans en Minidiscspelerstransformator 12v in Elektra en Kabelsridley mountainbike in Fietsen | Mountainbikes en ATBrotary in Postzegels | Afrikatx4 in Padelmarty in Motoren | Harley-Davidson